Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Emmanuelle, 23 lata: „Tapir, łatwy i szykowny!”
Emmanuelle, 23 lata: „Tapir, łatwy i szykowny!”
Emmanuelle, 23 lata: „Tapir, łatwy i szykowny!”
Trendy i styl

Emmanuelle, 23 lata: „Tapir, łatwy i szykowny!”

Dział
Twój look? Casual, ale elegancki! Zawsze inspiruję się trendami, jednak ubieram się tylko w to, co jest stworzone dla mnie i w czym czuję się dobrze. Nie kupuję więc ubrań, które są zbyt blisko ciała, ani nie kieruję się jedynie stwierdzeniem, że coś jest modne. Od czasu, gdy odkryłam luźne ubrania, moja szafa przeżyła kompletną przemianę! Mieszam szykowne dodatki i ubrania z tymi, będącymi bardziej casual, dzięki czemu otrzymuję styl łatwy do noszenia na co dzień.
 
Twoja fryzura? Mam półdługie włosy. Przez długi czas nosiłam spływającego boba, ale zdecydowałam się w końcu pozwolić moim włosom bardziej urosnąć. Wymagało to jednak wiele cierpliwości, gdyż włosy nie rosną tak bardzo szybko! Muszę się więc mocno opierać, aby nie poddać się nowym trendom i nie ściąć włosów zanim osiągną upragnioną przeze mnie długość. Moje włosy są z natury raczej cienkie i bardzo podatne. Uczesanie się zajmuje mi 5 minut, gdyż układają się one same podczas suszenia. To bardzo praktyczne!
 
Twój styl dzisiaj? Głównym problemem cienkich włosów jest to, że łatwo stają się oklapłe. Aby sobie z nimi poradzić staram się robić bardzo proste fryzury, które jednocześnie zwiększają objętość włosów; takie jak, na przykład tapir. Sprawia on, że moja fryzura staje się od razu bardziej rockowa, ale również nadaje jej inny wymiar. Aby zrobić tapir, wybieram dość szeroki kosmyk z przodu głowy, który tapiruję, zaciągam do tyłu i upinam.
 

 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ