Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Élise, 24 lata: « Pomysł na cienkie włosy ! »
Élise, 24 lata: « Pomysł na cienkie włosy ! »
Élise, 24 lata: « Pomysł na cienkie włosy ! »
Fryzura

Élise, 24 lata: « Pomysł na cienkie włosy ! »

Dział
Twój wygląd? Mój styl jest czymś pomiędzy casualem i glam’rockiem. Łączę więc rzeczy klasyczne, takie jak czarne rurki lub skórzana kurtka, z rzeczami bardziej eleganckimi, jak na przykład jedwabna bluzka lub kaszmirowy sweter. W tym sezonie postanowiłam schować do szafy swoje letnie rzeczy o żywych i zgaszonych kolorach, by zastąpić je rzeczami w kolorach bardziej jesiennych, wśród których króluje wszechobecna burgundzka czerwień. Dzięki temu, nadaję mojemu wyglądowi styl lat siedemdziesiątych.
 
Twoja fryzura? Rzadko jesteśmy zadowoleni z tego, co mamy. Osobiście mam cienkie i idealnie proste włosy. Zawsze jednak marzyłam o fryzurze pełnej objętości ze ślicznymi falami. Otóż to, muszę jednak zadowolić się tym, co mam… Zatem, kiedy mam ochotę na falowane włosy, uzbrajam się w cierpliwość i  układam włosy przy pomocy mojej metalowej lokówki do włosów, spryskawszy  je wcześniej pianką, a następnie używam lakieru do wykończenia fryzury, by utrzymać moje fale możliwie jak najdłużej.
 
Twój styl dzisiaj? Muszę jednak przyznać, że moje włosy mają tę zaletę, że układają się same! Dlatego nie spędzam wiele czasu na ich stylizacji. Myję włosy, szybko suszę je suszarką, pozwalam im opaść swobodnie na moje ramiona i proszę bardzo, jestem uczesana. Do niedawna wolałam czesać się z przedziałkiem z boku, ale ostatnio powróciłam do przedziałka pośrodku.  Uwielbiam go zarówno ze względu na jego stylizację retro, jak i prostotę!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ