Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Elegancka bandana
Elegancka bandana
Elegancka bandana
Trendy i styl

Elegancka bandana

Dział
W sezonie jesień-zima dodatki do włosów są w świetle reflektorów. Jako pełnoprawny element mody pret-a-porter znajdują one miejsce we włosach tych pań, które pragną się wyróżnić. Po pokazie Erdem elegancka bandana stała się codziennym sprzymierzeńcem twoich fryzur. Zoom na ten dodatek.
 
Elegancki klimat kolekcji Erdem. Tej zimy, bandana, która nie ma nic wspólnego z jej sportową wersją lub modelem XXL, towarzyszyć będzie najbardziej eleganckim paniom. Wykonana z luksusowego materiału takiego jak koronka czy aksamit umieszczana jest na czubku głowy. Jeśli chodzi o fryzurę, to postaw na związane włosy w stylu glamour, którym bandana dodatkowo nada struktury. Jest to dodatek, który możesz nosić codziennie dla miejskiego i szykownego looku lub wieczorami dla podkreślenia swojej fryzury modnym tej zimy akcesorium.
 
Jak nosić elegancką bandanę ? Taka bandana, wykonana ze szlachetnych materiałów, ma za zadanie zdobić twoje włosy, których nie powinnaś zbytnio eksponować ekstrawaganckim uczesaniem. Bandana zakrywa połowę twojej głowy, a zawiązuje się ją na wysokości karku. Niemniej jednak, przed założeniem opaski, zadbaj o swoją fryzurę. Powinna ona być bez przedziałka. Zamiast klasycznie zaczesać włosy do tyłu, powinnaś całość włosów umieścić na jednym boku. Sięgnij po żel i nałóż odrobinę na całość włosów przesuwając rękę z jednej strony włosów na drugą. To wszystko czego ci trzeba, aby stworzyć idealnego koka pełnego połysku. Następnie, zbierz całość swoich włosów i zepnij je w niskiego koka. Kiedy już skończysz uczesanie, przejdź do założenia bandany. Zawiązana pod kokiem, nada ci ona szykownego, miejskiego wyglądu na każdą okazję.
 
© Pixelformula / Pokaz Erdem prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ