Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Elastyczne loki, opinia eksperta
Elastyczne loki, opinia eksperta
Trendy i styl

Elastyczne loki, opinia eksperta

Dział
W przypadku tej modnej fryzury, loki nosi się na całej głowie. Tej jesieni, możesz je zrobić w salonie Jean Louis David. Wystarczy, że skorzystająsz z usługi Bar à Styles.
 
Jeśli chcesz nosić loki, powinnaś mieć elastyczne włosy. “Aby je zrobić, zaopatrz się w produkt Beach Spray. Dzięki niemu, uczeszesz tę fryzurę w bardzo łatwy sposób! Spryskaj zwilżone włosy produktem, a loki będą się trzymać przez cały dzień. Uzyskasz doskonały efekt wavy!”.
 
Oczywiście, możesz również udać się do salonu Jean Louis David. „Dzięki usłudze Speed Curl, uzyskasz piękne, elastyczne loki. Poinformuj fryzjera o twoich preferencjach. W salonie, użyje on Miracurl, dzięki czemu w zaledwie kilka minut na twojej głowie pojawi się twoja wymarzona fryzura”.
 
Jeśli masz proste włosy, powinnaś zapomnieć o tej fryzurze. „Efekt nie będzie się trzymał. Wymagać to będzie od ciebie ciężkiej pracy podczas przygotowań, a także w ciągu dnia, by ponownie zrobić loki, które zniknęły. Jeśli masz wrażliwe włosy, również nie powinnaś czesać tej fryzury, ponieważ jeszcze bardziej się zniszczą na długości oraz na końcówkach”.
 
Nasza rada: Jeśli chcesz uzyskać ten efekt, powinnaś mieć pocieniowane włosy. Powinny być one długie lub średniej długości. Aby rezultat był doskonały, nie powinny one być dłuższe niż na zdjęciu.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ