Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Elastyczne loki, jak po rozpuszczeniu warkocza. Krok po kroku
Elastyczne loki, jak po rozpuszczeniu warkocza. Krok po kroku
Fryzura

Elastyczne loki, jak po rozpuszczeniu warkocza. Krok po kroku

Dział
Zimą, powinnaś sprawić, by w twoje włosy zawiał wiosenny wiatr! Dzięki naszym radom, naucz się robić elastyczne, zwiewne i lekkie loki w swojej łazience.
 
Trend. Loki w stylu lat 70, prezentowane na pokazie Croisière 2015 Stelli McCartney w Nowym Jorku. Rezultat powinien być naturalny i wyglądać tak, jakbyś właśnie rozpuściła warkoczyki i podsuszyła je za pomocą suszarki.
 
Dla kogo? Dla kobiet, które mają proste włosy i chcą uzyskać więcej objętości, ale także dla tych, które chcą prezentować luźny, casualowy styl.
 
Jak je zrobić? Najpierw, umyj włosy szamponem Odżywienie i Elastyczność gamy Hydra Therapy. Wówczas, wzmocnisz je i sprawisz, że będą zdrowsze. Gdy je wytrzesz, nałóż na nie odrobinę termoochronnego serum, by przygotować je na kontakt z gorącym powietrzem. Zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Zaopatrz się w suszarkę i odkryj twarz, zaczesując włosy do tyłu. Wybierz duże kosmyki i zrób na nich elastyczne loki za pomocą lokówki. Owijaj je na nią począwszy od końcówek, aż do połowy ich długości, a następnie je opuść. Rada: spryskaj fryzurę lakierem, by efekt wavy trzymał się przez kilka godzin!
 
© Pixelformula / Pokaz Alberta Ferretti prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ