Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ekskluzywna usługa JLD: Arctic Light
Ekskluzywna usługa JLD: Arctic Light
Ekskluzywna usługa JLD: Arctic Light
Farbowanie

Ekskluzywna usługa JLD: Arctic Light

Dział
Zapomnij o ciepłych i złocistych refleksach minionego lata i uczcij nadejście nowego sezonu jesienno-zimowego decydując się na zimne odcienie kolorów na włosach. Odcienie w tym sezonie są zimniejsze, ale wcale nie mniej trendy. W salonach Jean Louis David nazywamy tę usługę Arctic Light. Odkryj z nami tę nową technikę koloryzacji.

Arctic Light, ekskluzywna technika Jean Louis David. Nasze salony właśnie wprowadziły nową technikę koloryzacji, która powstała przy wykorzystaniu naszych umiejętności i doświadczenia. Jej celem jest uzyskanie zimnego, a przy tym świetlistego koloru. Moda na zimne kolory trwa już od zeszłego sezonu, a jej przejawy, tj. włosy w kolorze zimnego blondu, wchodzącego w biel, można było już zauważyć zarówno na wybiegach, jak i na ulicy. Nie martw się, że rezultat zabiegu na Twoich włosach będzie aż tak wyrazisty. Nowy odcień uzyskany w tej technice koloryzacji w żadnym wypadku nie postarzy Cię nagle o 30 lat!
 
Zasada Arctic Light. Kolor nakładany jest pędzelkiem przy zastosowaniu techniki warstwowej. Technika ta pozwala bowiem uzyskać bardzo naturalny efekt oraz stylową gradację świetlną włosów na całej ich długości. Kolory dobierane są w zależności od indywidualnych potrzeb, co pozwala uniknąć zbyt jednolitej barwy na całych włosach! Po nałożeniu farby, Twój fryzjer uwydatni efekt zabiegu, mieszając delikatnie palcami włosy na połowie ich długości oraz na końcówkach, by zintensyfikować ich połysk.

Dla kogo? Technika ta jest odpowiednia dla wszystkich kolorów włosów! Tak naprawdę nie tylko blondynki mogą skorzystać z tej ekskluzywnej usługi Jean Louis Davis. Brunetki i osoby o ciemnych włosach też mogą ją wypróbować. W przeciwieństwie do blondynek, które otrzymają w efekcie włosy w kolorze bardzo zimnego, śnieżnego, wchodzącego w biel blondu, osoby o ciemniejszych włosach zyskają lodowe, a nawet delikatnie perłowe refleksy na włosach w kolorze zimnego kasztana. Wypróbuj szybko tę nową technikę, dzięki której będziesz na czasie z najnowszymi trendami!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ