Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Effilage na włosach półdługich
Effilage na włosach półdługich
Fryzura

Effilage na włosach półdługich

Dział
Effilage polega na zmniejszeniu objętości fryzury, bez skracania długości. Cel: lekkość, miękkość, możliwość modelowania loków i przede wszystkim nadanie fryzurze ruchu. Jednym słowem, dzięki effilage’owi masz (prawie) niekończące się możliwości stylizacji!

Effilage na fryzurze półdługiej, efekt wavy. To najnowszy trend. Nigdy się nie znudzi. Naturalny, cieniowany styl tej fryzury sprawi, że będziesz wyglądać bardziej bohème. wymodeluj delikatne fale używając okrągłej szczotki. Zacznij od nałożenia pianki  do stylizacji na włosy i zawinięcia kosmyków wokół szczotki, trzymając cały czas głowę w dół. Poczekaj aż włosy na szczotce ostygną (lub zrób to chłodnym powietrzem z szuszarki) zanim ją wyciągniesz.

Effilage na fryzurze półdługiej na włosach prostych. Zwykła prostownica pozwoli Ci otrzymać proste włosy. Aby chronić włosy przed ciepłem aparatu, spryskaj je sprayem termoochronnym, przed rozpoczęciem prostowania. Jeżeli masz cienkie włosy, pamiętaj również o użyciu sprayu, który zwiększy objętość włókien włosów.

Effilage na fryzurze półdługiej, rockandrollowy kok. Utapiruj włosy z góry głowy, a następnie nawiń je od spodu na rolki o dużej średnicy. Wysusz suszarką i poczekaj aż włosy ostygną zanim je delikatnie wyjmiesz. Spłaszcz resztę włosów po bokach, na przykład przy użyciu żelu. 
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ