Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Efekt wet look na fryzurze na boba: prosto z wybiegu
Efekt wet look na fryzurze na boba: prosto z wybiegu
Fryzura

Efekt wet look na fryzurze na boba: prosto z wybiegu

Dział
Tej wiosny, wet look i jego wersje wciąż są modne! Nie bój się więc go zrobić i wyglądaj nowocześniej niż zwykle.
 
Trend. Modelki noszą fryzurę na boba na prostych włosach. Włosy zaczesane są do tyłu i doskonale odkrywają twarz. Sublimuje je także efekt slick hair. Technika ta jest pochodną efektu wet look – polega ona na zwilżeniu włosów u nasady i pozostawieniu naturalnych włosów na długości. Stała się ona w tym sezonie najmodniejszym efektem na wybiegu, tak jak na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Davida Komy podczas londyńskiego Tygodnia Mody.
 
Jak ją zrobić? Ta fryzura bez przedziałka jest doskonałym rozwiązaniem na szczególną okazję. Uwydatni ona twój nowoczesny make-up. Koniecznie intensywnie pomaluj oczy w stylu smoky eye lub usta czerwoną szminką w stylu glamour. Fryzura ta zawsze będzie pasować i podkreśli twój szykowny i modny charakter.
 
Twoja fryzura krok po kroku. Nałóż na włosy produkt termoaktywny i je wyprostuj. Zaczesz je do tyłu za pomocą szczotki i umieść za uszami. Następnie, nałóż na włosy u nasady produkt Design Gel, a włosy na długości pozostaw naturalne. Spryskaj fryzurę lakierem i gotowe!
 
©PixelFormula, Pokaz David Koma, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ