Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Efekt prostych włosów w stylu lat 60, jak go nosić?
Efekt prostych włosów w stylu lat 60, jak go nosić?
Fryzura

Efekt prostych włosów w stylu lat 60, jak go nosić?

Dział
Proste włosy to największy trend sezonu jesień-zima 2014-2015, który jest wszechobecny. Uważaj jednak, by idealnie proste włosy nie wyglądały na oklapnięte. Aby tego uniknąć, zainspiruj się latami 60, gdy włosy na czubku głowy były pełne objętości. Rozszyfrujmy.
 
Trend. Trudno jest nie inspirować się latami 60, skoro styl retro obecny jest od ponad 50 lat. W 2014 roku jest on szczególnie widoczny. Eyeliner, prosta grzywka, objętość u nasady włosów – wszystkie elementy, które modne były w latach 60, dziś powracają. I bardzo dobrze!
 
Dla kogo? Dla odważnych kobiet uwielbiających modę. Wydaje się, że łatwo jest zrobić ten efekt, niemniej jednak nie jest tak w każdym przypadku. Należy wprawić się w malowanie sarniego oka lub wystylizowanie grzywki na France Gall! Trend ten pasować będzie wszystkim kobietom, które poświęcają dużo czasu na przygotowanie się o poranku i mają więcej niż 20 minut między wstaniem z łóżka, a wyjściem do pracy!
 
Jak zrobić efekt prostych włosów w stylu lat 60? Nieważne, jaką masz fryzurę. W tym przypadku, będziesz mogła ją dostosować do stylu retro. Najważniejsze jest to, byś miała elastyczne włosy, które uzyskają taki ruch, jaki będziesz chciała im nadać. W tym przypadku, źródłem inspiracji jest pokaz Versace 2014-2015, na którym modelki noszą proste włosy o dużej objętości z tyłu głowy. Na początek, zarysuj przedziałek na boku. Następnie, nałóż na nie produkt termoochronny zanim je wyprostujesz. Po tym etapie, natapiruj włosy z tyłu głowy. Dzięki temu stworzysz kontrast między różnymi partiami włosów. Rozczesz włosy, by nadać im formy i nałóż odrobinę lakieru. Dzięki temu, twoja fryzura będzie trzymać się przez cały dzień.
 
© Pixelformula / Pokaz Versace prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ