Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Efekt potarganych i mokrych włosów - alternatywa dla ulizanych włosów
Efekt potarganych i mokrych włosów - alternatywa dla ulizanych włosów
Trendy i styl

Efekt potarganych i mokrych włosów - alternatywa dla ulizanych włosów

Dział
Znalezienie alternatywy dla klasycznych fryzur może okazać się trudne. Na szczęście, pokazy są po to, by kobiety zainspirowały się nowymi trendami sezonu. Zimą 2014-2015, aby wyglądać modnie, powinnaś wybrać chaotyczną fryzurę.
 
Trend. Koniec z surowymi fryzurami z wyraźnie zarysowanym przedziałkiem. Aby być trendy, powinnaś mieć zmierzwione włosy. Muszą one wyglądać tak, jakby były nieuczesane. Aby podkreślić efekt potarganych włosów, powinnaś zastosować produkt do modelowania fryzury. Dzięki niemu, twoje włosy będą lśnić i będziesz mogła je wystylizować jak tylko będziesz chciała.
 
Dla kogo? Fryzurę tę mogą nosić wszystkie kobiety, które lubią regularnie zmieniać wygląd. W tym przypadku, nie musisz chodzić do fryzjera, by zmieniać fryzury, nadać włosom objętości u nasady i je utrwalić za pomocą odpowiedniego produktu. Nie ma żadnych wytycznych co do długości włosów, wystarczy, że nie będziesz miała grzywki, a twoje włosy będą pełne objętości z przodu głowy.
 
Jak zrobić efekt potarganych, mokrych włosów? Nie myj włosów tego samego dnia. Nałóż na nie suchy szampon. Dzięki temu, łatwiej będzie ci je czesać i będą pełne objętości. Następnie, natapiruj je od nasady do połowy ich długości. Nałóż na tę część włosów żel, aby zapewnić fryzurze długotrwałość. Nie stylizuj kosmyków od połowy ich długości, tylko je wyprostuj. Powinny one lśnić, dlatego użyj produktu Shine Spray. I oto masz modną fryzurę, która odkrywa ci twarz i nadaje oryginalności.
 
© Pixelformula / Pokaz 3.1 Philip Lim prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ