Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Efekt ombre na prostych włosach, opinia profesjonalisty
Efekt ombre na prostych włosach, opinia profesjonalisty
Eksperci

Efekt ombre na prostych włosach, opinia profesjonalisty

Dział
Niektóre trendy są nadal aktualne. Jest tak w przypadku efektu ombre, który wciąż można podziwiać na włosach wielu kobiet. Stopniowo rozjaśniane włosy mogą pasować każdej z was.
 
Brązowe włosy dosyć łatwo jest rozjaśnić. "Zawsze łatwiej będzie znaleźć jaśniejsze odcienie, jeśli naturalne włosy są koloru brązowego. By podkreślić efekt ombre, najbardziej należy rozjaśnić ich końcówki. Stopniowe rozjaśnianie techniką 3 w 1 oferowane jest w salonach Jean Louis David".
 
W tym przypadku, włosy są proste i pocieniowane. “Fryzura ta idealnie pasuje do efektu ombre, ale nie jest ona jedyna. Efekt wavy lub loki również do niego pasują. Najważniejsze jest to, by efekt ombre był poprawnie zrobiony; fryzura jest mniej ważna. Zdjęcie potwierdza, że długie, cieniowane włosy są idealnym rozwiązaniem, by uwydatnić ich kolor".
 
W przypadku fryzury na boba również można zrobić efekt ombre. "Owszem, możliwe jest to także na krótkich włosach. To fryzjer powinien zrobić tak, by granica odcieni nie była zbyt widoczna i by włosy stopniowo się rozjaśniały. Jeśli włosy będą dosyć długie i pocieniowane, fryzura będzie idealna!”.
 
Nasza rada: Na co dzień stosuj gamę produktów Color Therapy, by nadać twojemu ombre połysku. Twoje włosy będą wysublimowane i pełne blasku, jeśli będą nawilżone.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ