Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jakich kosmetyków używać dla efektu mokrych włosów?
Jakich kosmetyków używać dla efektu mokrych włosów?
Eksperci

Jakich kosmetyków używać dla efektu mokrych włosów?

Dział
Efekt mokrych włosów stał się wiodącą tendencją w sezonie jesień-zima 2013-2014. Ciesząca się w lecie największym powodzeniem stylizacja włosów wyglądających „niczym po zejściu z plaży” znalazła swoje miejsce w wyraźnie jesiennych kolekcjach. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolenniczką fryzury o dwoistej strukturze, czy też wolisz uczesanie utrzymane w całości w stylistyce „wet” (mokrych włosów), zapoznaj się z radami naszych profesjonalistów na temat najlepszych produktów do tego typu stylizacji.
 
Kosmetyki, które powinnaś zastosować zależą od rodzaju efektu mokrych włosów, który chcesz uzyskać. „Mężczyzna, który chce utrwalić włosy w pozycji zaczesanej do tyłu oraz nadać im lśniący charakter, będzie potrzebował dwóch produktów: jednego do utrwalenia i drugiego do nabłyszczenia włosów. W tym przypadku użyteczne okażą się żel oraz serum. Żel utrwali fryzurę, a dzięki serum będzie ona sprawiała wrażenie mokrej”. Aby uzyskać bardziej naturalną stylizację, wystarczy jeden produkt. „Kobiety z reguły bardziej skupiają się na połysku mokrych włosów niż na trwałości fryzury.  Wosk lub serum to idealne produkty umożliwiające otrzymanie efektu włosów „niczym po zejściu z plaży”. Kosmetyki te nie utrwalają włosów, ale za to sprawiają, że włosy lśnią przez cały dzień. Przećwicz najpierw aplikację tych produktów na włosach. Powinnaś dozować ich ilość tak, aby włosy nie wyglądały tłusto, co kompletnie zniszczyłoby całą twoją stylizację! Należy znaleźć złoty środek. W tym wypadku kobiety o krótkich włosach mają o tyle szczęście, że już niewielka ilość produktu będzie w stanie nadać ich włosom efekt wet look. A im mniej produktu zostanie nałożone na włosy, tym mniej prawdopodobne będzie uzyskanie efektu tłustych włosów.”
 
Osoby o długich włosach mogą używać produktów stylizacyjnych dostosowanych do rodzaju ich włosów. „Możesz zastosować Perfect Liss lub Perfect Curls i przy ich pomocy nadać włosom stylizację wet look. Jeżeli nałożysz te kosmetyki na jeszcze mokre włosy, twoja fryzura zachowa mokry wygląd. Tego typu produkty nie nabłyszczają włosów, a jednocześnie stylizacja powinna utrzymać się na włosach nawet kilka godzin.
 
Nasza rada: Nie wahaj się używać dwóch produktów na raz. Uzupełniające się właściwości żelu i serum pozwolą ci uzyskać utrwalone, a przy tym lśniące włosy. Dzięki temu połączeniu, twoja fryzura będzie mniej sztywna i pełna blasku. Ciesz się trwałym i błyszczących efektem kiedy tylko chcesz!
 
© Pixelformula / Pokaz Christian Dior prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 ©Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ