Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dżokejka na rozpuszczonych włosach: streetstyle
Dżokejka na rozpuszczonych włosach: streetstyle
Trendy i styl

Dżokejka na rozpuszczonych włosach: streetstyle

Dział
To bez wątpienia najlepszy dodatek, który ochroni cię przed zimnem! Poza tym, że nigdy nie wychodzi on z mody, jego futrzana wersja jest bardziej modna, niż zwykle. Był on zresztą jednym z najważniejszych elementów pokazu haute couture Alexis Mabille podczas ostatniego Tygodnia Mody w Paryżu.
 
Jej fryzura. Nasz dzisiejszy streetstyle nosi długą fryzurę na boba na prostych włosach. Jest to zarówno dyskretna, jak i prosta fryzura, gdyż gwiazdą na głowie jest futrzana dżokejka! Dlaczego powinnaś prezentować taki sam styl? Ponieważ, gdy włożysz to nakrycie na głowę, będziesz czuć się dobrze i podkreślisz styl fashionistki!
 
Jej wygląd. W połowie streetstyle'owy, w połowie w stylu bohemy, ale przede wszystkim bardzo szykowny! Wszystkie ubrania są szerokie, jak jej długa czerwona i zwiewna sukienka. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła rozpiętą jeansową kurtkę XXL. Białe mokasynki oraz czarna, skórzana czapka dyskretnie kompletują strój.
 
Nasza rada. Marzysz o noszeniu dżokejki, ale boisz się, że twoje włosy będą tłuste, oklapnięte lub naelektryzowane, gdy ją zdejmiesz... Zaopatrz się w suchy szampon, który zawsze możesz nosić ze sobą i którego możesz użyć wtedy, gdy będziesz chciała, by twoja fryzura doskonale wyglądała.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ