Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dzień na słońcu: jak zadbać o włosy?
Dzień na słońcu: jak zadbać o włosy?
Pielęgnacja

Dzień na słońcu: jak zadbać o włosy?

Dział
Kiedy przygotowujesz się do spędzenia całego dnia na słońcu, pomyśl, aby odpowiednio zadbać o swoje włosy, zwłaszcza jeśli twoje włosy są już uwrażliwione.
 
Zanim wybierzesz się na plażę, postaw na odpowiednie produkty, proste w użyciu i stosowane bez spłukiwania. „Olejki i fluidy będą świetne w tym przypadku. Zastosuj je na chwilę przed wyjściem z domu i tak oto jesteś gotowa stawić czoło słońcu!”.
 
Nie musisz chronić włosów przed, w trakcie i po ekspozycji na słońce. Niemniej jednak, ochrona jest zalecana. „To właśnie pielęgnacja po dniu spędzonym na słońcu jest niezbędna. Możesz wybierać pomiędzy pielęgnacją przed lub w trakcie ekspozycji na słońce, ale nie powinnaś nigdy pomijać pielęgnacji posłonecznej. To właśnie ona pozwoli ochronić ci skórę głowy przed promieniowanie UV i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi odżywiając jednocześnie włosy”.
 
Uważaj na pewne produkty, które mogą wydawać sie dobroczynne dla twoich włosów podczas ekspozycji na słońce. „Na przykład olejek monoi-tiare jest bardzo szkodliwy. Wysusza włosy, sprzyja ich wypadaniu oraz niszczy je. Stawiaj zawsze na tzw.„przeciwsłoneczne” kosmetyki do włosów. Jedynie one są odpowiednie”.
 
Nasza rada: Jeśli nie masz pod ręką kosmetyków przeciwsłonecznych, użyj produktów odżywczych. Nadają się one do zastosowania po eksopozycji na słońce. Możesz postawić na produkty do pielęgnacji włosów suchych, aby odżywić je i chronić w tym okresie.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ