Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dyskretna fryzura do hipnotyzującego spojrzenia
Dyskretna fryzura do hipnotyzującego spojrzenia
Trendy i styl

Dyskretna fryzura do hipnotyzującego spojrzenia

Dział
Nie ma lepszego rozwiązania na uwydatnienie intensywnie podkreślonych oczu, niż prosta i luźna fryzura. Zoom na tę w 100% udaną stylizację!
 
Trend. Stylizacja ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Saint-Laurent podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Włosy są długie, falowane i ustrukturyzowane przez przedziałek pośrodku głowy. Są również delikatnie potargane i zmierzwione. Fryzura ta jest zarówno dyskretna, jak i naturalna. Została ona wybrana po to, by uwydatnić makijaż oczu. Make-up jest ciemny i przyciąga wzrok. Stylizację kompletuje szykowny strój, podkreślający kształty.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą uwydatnić spojrzenie i wyglądać nowocześnie. Stylizację tę możesz nosić na każdą okazję, najbardziej pasować ona będzie na wieczorne wyjście lub wtedy, gdy będziesz chciała wywrzeć duże wrażenie.
 
Jak ją zrobić? Rozpuść włosy, niech będą naturalne. Owszem, fryzurę tę można dostosować do każdego rodzaju włosów, czy są proste, kręcone czy falowane. Najpierw je umyj szamponem Nawilżenie i Lekkość gamy Oil Thherapy, by były silne i pełne połysku. Następnie, wysusz je i zarysuj wyraźny przedziałek. Teraz czas na makijaż. Równomiernie nałóż podkład, a następnie pomaluj oczy. Podkreśl je czarnym eye-linerem, a następnie kredką typu khôl, którą zarysujesz wewnętrzną część oka. Na koniec, nałóż maskarę z efektem sztucznych rzęs, by podkreślić spojrzenie. Pomaluj usta szminką w kolorze nude i gotowe!
 
© PixelFormula, Pokaz Saint-Laurent, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ