Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dwa kucyki rodem z mangi, prosto z wybiegu
Dwa kucyki rodem z mangi, prosto z wybiegu
Dwa kucyki rodem z mangi, prosto z wybiegu
Trendy i styl

Dwa kucyki rodem z mangi, prosto z wybiegu

Dział
Na pokazie Monclera zauważyliśmy zapowiedź powrotu mody na dwa kucyki, na wzór bohaterek japońskiej mangi. Czy to fryzjerska fanaberia, czy może tęsknota za dzieciństwem? Niezależnie od przyczyn, dwa kucyki to fryzura, która pozwoli ci przełamać surową, codzienną stylizację, a wieczornej kreacji doda nutkę szaleństwa. Co sądzicie o słynnej fryzurze bohaterek japońskich kreskówek?
 
W pokazie Monclera, fryzura z dwoma kucykami jest zestawiona z odważnymi strojami i oryginalnymi sukienkami. Moda na dwa kucyki przyszła do nas ze wschodu. Fryzura polega na wykonaniu dwóch wysokich kucyków na idealnie gładkich i lśniących włosach. W sferze makijażu, oczy powinny być podkreślone eyelinerem, a rzęsy podkreślone tuszem do rozmiaru XXL.
 
Aby wykonać kucyki z mangi niezbędne są długie włosy. Nie masz takiej długości? Pomyśl o przedłużeniach. Zrób przedziałek pośrodku głowy, rozdzielając tym samym włosy na dwie równe części. Następnie, wykonaj wysokie kucyki na obu bokach. Pozostaw swobodny kosmyk włosów po każdej stronie i owiń nimi gumki z haczykiem spinające oba kucyki. Oryginalność gwarantowana!
 
© Pixelformula / Pokaz Moncler prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ