Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Duże loki na włosach o długości XXL: streetstyle
Duże loki na włosach o długości XXL: streetstyle
Trendy i styl

Duże loki na włosach o długości XXL: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Długie, blond włosy wysublimowane przez subtelny Sunlight – ekskluzywną technikę Jean Louis David, która rozświetla włosy, dzięki pięknym refleksom. Na naturalnie prostych włosach zrobione zostały okrągłe loki pełne objętości sprawiając, że fryzura jest w ruchu. Opadają one wzdłuż klatki piersiowej, nadając stylu glamour, który doskonale pasuje do modnego i dopracowanego stylu.
 

Jej wygląd? Szykowny, nowoczesny i modny styl. "Nasz dzisiejszy streetstyle założyła rozkloszowaną spódniczkę we wzory z wysokim stanem. Do niej dobrała jeansową koszulę oraz skórzaną kurtkę zwężaną w talii. Na stopy włożyła otwarte sandały, które doskonale pasują do stroju. Jej czerwona torba oraz motyle - okulary słoneczne XXL kompletują jej kolorowy ubiór".

 
Rada dnia. Nie musisz gromadzić różnych urządzeń, by zmieniać fryzury. Twoja prostownica to doskonałe rozwiązanie, by zrobić loki. Umyj, wysusz i rozczesz włosy. Następnie, zarysuj przedziałek na boku, a następnie nałóż dokładnie produkt termo-aktywny. Zaopatrz się w prostownicę i zrób loki, kosmyk po kosmyku. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by się trzymała przez cały dzień.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ