Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dredy – nowy trend?
Dredy – nowy trend?
Trendy i styl

Dredy – nowy trend?

Dział
Dredy, które przez długi czas podziwiać można było jedynie u fanów reggae, stają się aktualnie niezbędnym elementem image’u fashionistek. Mimo że dredy, które noszą, nie są prawdziwe, nie zmienia to faktu, że oczarowane są tym elementem looku, który dodaje zbuntowanego charakteru.
 
Trend. W sezonie letnim trzeba dodać dredom nutki glamour. Wpływ neo-grunge’owego stylu widoczny jest praktycznie wszędzie, począwszy od waszej garderoby po fryzury. Zgodnie z zasadą, aby zrobić dredy, powinnaś myć włosy szarym mydłem lub maczać je w pszczelim wosku – dzięki temu będą one suche i poplątane. Niemniej jednak, w 2014 roku fashionistki stosują inną technikę. By wyglądać "zbuntowanie", zakładają one sztuczne dredy.
 
Dla kogo? Dredy pasują wielu osobom. Na co dzień, mogą je nosić te kobiety, które szczególnie śledzą trendy mody i których styl współgra z taką fryzurą. Inne natomiast wybiorą dredy jako zwykły dodatek, który mogą doczepiać i odczepiać każdego dnia. Pierwsze z nich zrobią dredy na stałe, drugie - doczepiać je będą do swoich włosów.
 
Jak je nosić? Wszystko zależy od tego, czy chcesz tę fryzurę nosić na co dzień czy też nie. Wiedz, że jeśli zdecydujesz się na zrobienie dredów, jedynym sposobem pozbycia się ich to całkowite ogolenie włosów. Jest to dosyć ekstremalne rozwiązanie, dlatego też musisz dokładnie przemyśleć swój wybór! Najlepszym wyjściem jest tymczasowe doczepienie dredów. Jeśli nie znajdujesz gotowych dredów w sklepie, zrób je sama na doczepianych włosach.
 
© Pixelformula / Pokaz Vionnet prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ