Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Doskonały mix: włosy XXL w połączeniu z makijażem w stylu "sarnie oczy"
Doskonały mix: włosy XXL w połączeniu z makijażem w stylu "sarnie oczy"
Fryzura

Doskonały mix: włosy XXL w połączeniu z makijażem w stylu "sarnie oczy"

Dział
Tej wiosny, zrób fryzurę w stylu glamour do dopracowanego makijażu, by wyglądać kobieco. Zainspiruj się pokazem kolekcji wiosna-lato 2015 Chanel, prezentowaną podczas Tygodnia Mody w Paryżu.
 
Trend. Włosy są długie, proste i pełne połysku. Strukturyzuje je przedziałek pośrodku głowy. Włosy opadają wzdłuż sylwetki, a końcówki lekko wywinięte są na zewnątrz. Tak, jak w przypadku modelek na pokazie, fryzura ta dobrana jest do makijażu typu "sarnie oczy" i sprawia, że wyglądasz zmysłowo.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, chcących podkreślić spojrzenie i zrobić fryzurę w stylu retro-glamour. Zestaw ten ma doskonałe działanie, jeśli dobrany jest do nowoczesnego stroju do pracy. Możesz także wybrać tę stylizację na wieczorne wyjście lub gdy chcesz założyć twoją ulubioną małą czarną.
 
Jak ją zrobić? Umyj włosy szamponem Odżywienie i Elastyczność. Twój cel – wysublimować ich objętość! Przed uczesaniem, wysusz włosy. Następnie, zarysuj wyraźny przedziałek pośrodku głowy i umieść włosy na ramionach. Spryskaj je lakierem, a następnie skoncentruj się na makijażu. Rozsmaruj dokładnie podkład i zaopatrz się w czarny eye-liner. Zarysuj cienką kreskę na górnej powiece, wykraczając delikatnie poza oko. Przede wszystkim, podwiń kreskę ku górze. Na koniec, pomaluj rzęsy maskarą, by uwydatnić spojrzenie.
 
© PixelFormula, Pokaz Chanel, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ