Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dodatki retro: turban
Dodatki retro: turban
Dodatki retro: turban
Trendy i styl

Dodatki retro: turban

Dział

W świecie mody i w świecie fryzur nadszedł czas stylu retro! Lata 20., 40., 50. i 60. powracają i stają się na nowo źródłem inspiracji. Na przykład, kolekcja Luca Luca obfituje w dodatki retro, takie jak turban, który jest jednocześnie retro i glamour. Odkryj, do czego można go wykorzystać.
 
Dopasowanie modelu do stylu. Jeżeli chcesz wyglądać doskonale, nie możesz sobie pozwolić na nieprzemyślany wybór turbanu (lub szalu). Muszą one pasować do twojego stylu. Ze stylem prostym i wyrafinowanym współgrają jednolite odcienie, dopasowane do koloru ubrań. Jeżeli chcesz się wyróżnić, możesz wybrać turban z nadrukiem: grafiką, motywem kwiatowym lub etnicznym.
 
Dla kogo? Jeżeli chcesz wyglądać retro i glamour, w konwencji kolekcji Luca Luca, powinnaś nosić turban na długich rozpuszczonych włosach. Możesz dodatkowo uzupełnić tę fryzurę modelując we włosach fale. W tym celu, natapiruj lekko włosy u nasady, aby dodać im objętości. Następnie, przy użyciu prostownicy o dużej średnicy wymodeluj fale.
 
Jak związać szal w turban. Zaletą szalu jest to, że można go nosić na wiele sposobów. Chwyć szal za dłuższy brzeg i zwiń go kilka razy na długości uważając, by nie był zbyt szeroki. Przełóż szal pod szyją, a następnie przeciągnij jego końce na szczyt głowy i skrzyżuj je skręcając. Wróć w kierunku szyi i zamocuj końcówki szala.
 
Turban gotowy do użycia. Wraz z powrotem dodatków w stylu retro z łatwością znajdziesz gotowe do użycia turbany! Mogą one być dobrane z takimi dodatkami, jak biżuteria, stras czy perły, co nada im charakteru. Zrób na swoich włosach przedziałek po środku, a następnie naciągnij turban na głowę.
 
© Pixelformula / Défilé Luca Luca prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ