Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dodatki do włosów w sezonie wiosna-lato 2013
Dodatki do włosów w sezonie wiosna-lato 2013
Dodatki do włosów w sezonie wiosna-lato 2013
Trendy i styl

Dodatki do włosów w sezonie wiosna-lato 2013

Dział
Kiedy wiosna nareszcie daje się we znaki, nadchodzi pora, by zostawić w szafie szaliki i czapki i przerzucić się na lżejsze dodatki do włosów. Oto zoom na akcesoria, które będą modne w nadchodzącym sezonie letnim!
 
Dodatki w stylu retro. Trendy modowe w sezonie wiosna-lato są zdominowane przez lata 60. Okres ten stanowi inspirację nie tylko w dziedzinie mody. Fryzjerzy także oddają hołd temu dziesięcioleciu, tworząc mocno utapirowane fryzury wzbogacone modnymi dodatkami. Utapirowane i spięte włosy będą przyozdobione np. chustami. Zwiń wzdłuż swoją chustę, okręć ją naokoło głowy i zawiąż z boku lub na czubku głowy! Opaski z kokardkami noszone do koków wykonanych na utapirowanych włosach to kolejny pomysł na fryzurę łączącą w sobie elementy stylu retro i preppy. Jeszcze innym dodatkiem, który możesz wykorzystać na specjalne okazje jest kapelusz bibi.
 
Dodatki w stylu neo-futurystycznym. W tym sezonie dodatki są wykonane głównie z jednego materiału. Torebki, dodatki do włosów a nawet buty są nadzwyczaj często wykonywane z plexi lub pastyku! Trend ten dotyczy także opasek do włosów, niczym na pokazie Donny Karan. Opaski mogą przybierać także bardziej neo-futurystyczne kształty np. wianków rodem z pokazu Fendi. Aby wyeksponować te futurystyczne dodatki, włosy powinny być spięte, na przykład w bananowego koka lub koka w stylu wet look.
 
Dodatki w stylu romantycznym. Romantyczne inspiracje będą w tym sezonie odzwierciedlone w romantycznych kokach w stylu bohemy. Do tego typu fryzur jak znalazł będą dodatki kwiatowe w każdej formie! Niech wianki z kwiatów, kwiatowe banderole, spinki z kwiatami lub wsuwki z motywami kwiatowymi zdobią twoją głowę!
 
© Pixelformula / Pokaz Fendi prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ