Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dodatki do włosów: powrót bandany?
Dodatki do włosów: powrót bandany?
Fryzura

Dodatki do włosów: powrót bandany?

Dział
Bandana stała się popularna w latach 80. jako atrybut punków i motocyklistów. W 2013 roku obserwujemy jej zaskakujący powrót. O ile kilka dekad temu noszono ją głównie na szyi, o tyle obecnie, została uznana przez wiele fashionistek za modny dodatek do włosów. Bandana to ulubiony rodzaj apaszki brytyjskiej aktorki Agyness Deyn, który obecnie coraz częściej można zauważyć w letnich stylizacjach włosów. Badana nadaje fryzurze intrygujący wygląd, wzbogacając ją o nutkę stylu vintage i retro.
 
Bandana w wersji 2013. O ile w latach 90., zgodnie z ówczesnymi trendami, bandana pełniła rolę apaszki oraz była symbolem sprzeciwu wobec władzy, o tyle obecnie staje się niezbędnym dodatkiem do włosów. W 2013 roku, bandana jest więc nieodzowną częścią fryzur fashionistek, a jej forma jest o wiele bardziej uniwersalna i dostosowana do naszych czasów. Niezależnie od koloru (może być czerwona, niebieska lub czarna), stanowi klasyczny dodatek, dostępny dla każdego.
 
Dla kogo? Wzór charakterystyczny dla bandany pojawia się czasami na ubraniach prêt-à-porter, jednak najmodniejszym sposobem na noszenie bandany jest wykorzystanie jej jako dodatku do fryzury ze zmierzwionymi włosami. W sezonie letnim, bandana będzie niewątpliwie obecna w stylizacjach rodem z muzycznych festiwali oraz wśród fashionistek, będących zwolenniczkami stylu bohemy. Nie ma znaczenia to, czy jesteś ścięta na boba, czy masz dłuższe włosy. Bandana pasuje bowiem do każdego typu włosów i nadaje im nowoczesny wygląd.
 
Jak zawiązać bandanę? Bandana w wersji 2013 powinna być związana na czubku głowy, a węzeł powinien być przesunięty lekko na bok. Jest to dodatek, pasujący do każdego rodzaju fryzury, zarówno do włosów rozpuszczonych oraz w celu stworzenia wysublimowanego koka. Zwiń bandanę na długości, a następnie załóż ją na głowę tak, by przykrywała uszy. Zwiąż ją na węzeł, a jej końce wsuń pod spód tak, aby powstał rodzaj dużej kokardy.
 
© Abaca © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ