Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dodatki do włosów na Sylwestra
Dodatki do włosów na Sylwestra
Trendy i styl

Dodatki do włosów na Sylwestra

Dział
Kto mówi o nocy Sylwestrowej, mówi o serpentynie, brokacie i dyskotekowych kulach. Jeśli chcesz się wyróżniać przy tej okazji, będziesz musiała podkreślić swój makijaż, wybrać imprezowy strój oraz wyciągnąć dodatki XXL do włosów. Wiedząc, że będziesz gwiazdą tego wieczoru, nie musisz już bać się nadejścia nowego 2014 roku!
 
Noworoczna fryzura. Niektóre kobiety uważają, że na tę okazję, trzeba mieć bardzo strojną fryzurę. Jednakże, często to proste rozwiązania stanowią te najlepsze. I tak, wysoki koński ogon, rozmyty kok na wysokości karku są równie dobrym pomysłem co loki, na które poświęcisz całe popołudnie czy wyprostowane włosy, które będą trzymać się jedynie kilka godzin. Pomyśl o prostych rozwiązaniach, ponieważ są one najskuteczniejsze, zwłaszcza jeśli masz ochotę postawić na dodatki do włosów.
 
Wybór dodatków do włosów. Na związanych włosach to dodatki są na pierwszym planie. I dlatego mogą być błyszczące, w rozmiarze XXL, czy też przypominać koronę księżniczki. Dla całkowitego efektu, wybrany dodatek powinnien być jedynym wyeksponowanym na włosach. Jeśli istnieje jakaś okazja, aby się wystroić, to jest to właśnie Sylwester!
 
Pokaz Giorgio Armaniego (zdjęcie powyżej) może być dla ciebie inspiracją. Modelka prezentuje opaskę z czarną kulą XXL. Nie ma nic lepszego niż taki dodatek do twojej małej czarnej! Opaska świetnie pasuje do wysokiego kucyka czy napompowanego koka. Uwodzicielski akcent został zapewniony dzięki mini-woalce przyczepionej do opaski i opadającej z przodu twarzy.
 
Te z was, które boją się jednak tak mocno wyeksponowanych dodatków, mogą postawić na opaskę lub przepaskę. Najważniejsze, żeby była ona błyszcząca!
 
© Pixelformula / Pokaz Giorgio Armani prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ