Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dodaj ruchu męskiej fryzurze
Dodaj ruchu męskiej fryzurze
Dodaj ruchu męskiej fryzurze
Fryzury męskie

Dodaj ruchu męskiej fryzurze

Dział
Jej fryzura? Taka, w której włosy na czubku głowy są dłuższe, a po bokach krótsze. Produkt utrwalający pozwoli włosom dodać ruchu. Dzięki temu zapewnisz sobie dopracowany i nowoczesny wygląd, zarówno podczas dnia, jak i wieczorem. Zaletą takiej fryzury jest to, że tak jak w przypadku naszego dzsiejszego streetstyle’u, można stworzyć falę w stylu retro, zaczesując kosmyk włosów na bok. W tym sezonie w modzie są włosy o dużej objętości, postawione w sztorc lub z odstającym kosmykiem za pomocą produktu utrwalającego.
 
Jej wygląd? Taki jak nowoczesnego dandysa. Jest fotografem, dlatego też na jego szyi zawieszony jest aparat, będący dodatkiem do stylizacji. Główną częścią jego ubioru jest kostium w ciemno niebieską kratę. Na nim widnieje trencz w tych samych odcieniach. Jest on wisienką na torcie dla tego eleganckiego i idealnie dopracowanego wyglądu. Nasz dzisiejszy streetstyle dodał swojemu lookowi odrobinę oryginalności i założył na nogi szare metaliczne buty typu derby.
 
Rada dnia. Przyjdź do salonu i poproś o zrobienie pocieniowanej fryzury, aby móc czesać ją w różny sposób. Ruch i strukturę włosów możesz uzyskać dzięki produktom stylizującym, a ruch włosów dzięki przedziałkowi na boku.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ