Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dodaj objętości swoim oklapniętym włosom
Dodaj objętości swoim oklapniętym włosom
Dodaj objętości swoim oklapniętym włosom
Pielęgnacja

Dodaj objętości swoim oklapniętym włosom

Dział
Posiadanie oklapniętych włosów nie musi być dla ciebie wyrokiem. W przeciwieństwie do powszechnie przyjętej opinii, nie jest to cecha przypisana tylko cienkim włosom. Aby przywrócić im utraconą sprężystość i teksturę posłuchaj naszych profesjonalnych rad.
 
Pierwszą rzeczą jakiej musisz się nauczyć to wybór odpowiednich kosmetyków. Umyj włosy szamponem zwiększającym objętość, który napina włókna włosów i tym samym dodaje im puszystości."Jeśli twoje włosy wymagają pielęgnacji od połowy długości oraz na końcówkach szybko je spłucz, aby nie obciążać fryzury."
 
Do stylizacji unikaj produktów typu serum, które także mogą obciążać włosy. "Wybieraj raczej pianki średnio utrwalające, które działają głównie na podstawę włosa.To sprawi, że włosy nie będą zbyt mocno posklejane." Możesz zyskać trochę objętości podczas suszenia. "Pochyl głowę i użyj suszarki z dyfuzorem. Strumień powietrza powinien mieć niską temperaturę. Susz włosy trzymając palce między nimi w kierunku przeciwnym do kierunku ich wzrostu, co pozwoli je rozkleić i sprawić, że staną się bardziej uniesione".
 
Odpowiednia fryzura również pozwala na zwiększenie objętości: "Wybieraj warstwowe cięcia, w ten sposób nadasz swoim włosom lekkość i sprawisz, że będą w ciągłym ruchu, unikaj za to równych strzyżeń, które mają tendencję do obciążania włosów."
 
Nasza rada: Aby sprawić wrażenie, że włosów jest więcej, zdecyduj się na tapirowanie! "to trochę tak, jakbyś włożyła poduszeczkę pod włosy." Użyj grzebienia, lub specjalnej mini szczotki zrobionej z włosia dzika. Szczotka jest lepszym rozwiązaniem, gdyż włosy nie opadną ponownie w dół przy stylizacji lub prostowaniu. Przy skórze głowy czesz w przeciwnym kierunku do wzrostu włosów, inaczej niż robisz to zazwyczaj. No i proszę, jeszcze więcej włosów!
 
© DR© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ