Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Doczepiane włosy: jakie jest ryzyko?
Doczepiane włosy: jakie jest ryzyko?
Eksperci

Doczepiane włosy: jakie jest ryzyko?

Dział
Doczepiane włosy to doskonały sposób, by uzyskać włosy o długości XXL w mgnieniu oka. Chciałabyś je nosić, ale boisz się, że zniszczą twoje prawdziwe włosy? Rozwiej swoje wątpliwości! Oto wszystkie rady eksperów, by w bezpieczny sposób otrzymać ten efekt.
 
Doczepiane włosy nie wiążą się z ich wypadaniem. "Przede wszystkim, istnieją dwa typy doczepianych włosów: na ciepło i na zimno. W przypadku pierwszej metody, należy użyć kleju, który nałożymy na włosy u nasady. Jeśli zbyt często stosujemy tę technikę, włosy stają się cieńsze. Niemniej jednak, jeśli odpowiednio o nie dbamy, nie niszczą się one. W przypadku włosów doczepianych na zimno, istnieje mniejsze ryzyko, że się one zniszczą, nawet, jeśli codziennie powinnaś je pielęgnować".
 
Najlepiej, doczep naturalne włosy. "Jakość syntetycznych włosów w ostatnich latach się bardzo poprawiła. Niemniej jednak, najlepsze są naturalne produkty. Włosy indyjskiego, europejskiego lub azjatyckiego pochodzenia zapewnią ci idealny rezultat. Pomyśl także o tym, by doczepiać włosy co kilka tygodni, by te oddychały".
 
Nasza rada. Bez względu na estetykę lub na zdrowie włosów, nie doczepiaj ich na dłużej niż 3 miesiące.
 
© PixelFormula, Pokaz Zuhair Murad, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ