Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Przedłużanie włosów: czym ryzykują moje włosy?
Przedłużanie włosów: czym ryzykują moje włosy?
Eksperci

Przedłużanie włosów: czym ryzykują moje włosy?

Dział
Od kilku lat utrzymuje się następujące przekonanie: przedłużanie włosów jest niebezpieczne. Ale czy na pewno? Czy przedłużanie włosów może stanowić ryzyko? Czy wpływa ono na wcześniejsze wypadanie włosów? Przyjrzyjmy się temu problemowi bliżej.
 
Nie, przedłużanie włosów nie wpływa na ich wypadanie! "Żadna kobieta nigdy nie skarżyła się, że jej włosy wypadają z powodu doczepianych włosów. Jakie jest więc ryzyko? Włókna włosów stają się cieńsze. Niemniej jednak, nie jest to widoczne i nie ma to żadnego poważnego wpływu na stan włosów".
 
Kiedy udasz się do salonu, zanim przedłużysz włosy, fryzjer będzie musiał określić, jaki jest ich stan i rodzaj. "Nie można przedłużać zbyt cienkich włosów. Muszą być one odpowiednio grube, by móc doczepić do nich klipsy".
 
Istnieją różne techniki przedłużania włosów: "za pomocą ultradźwięków, na taśmie za pomocą kleju bądź też przy pomocy klipsów. W salonie Jean Louis David stosuje się technikę na zimno. Nie wymaga ona żadnego sprzętu i łatwo jest zdjąć doczepiane włosy. Co więcej, technika ta nie wpływa na włókno włosa".
 
Każda z technik przedłużania włosów wykonywana jest przez profesjonalistów. "Nie obawiaj się żadnej z technik, ponieważ każda z nich została dokładnie opracowana. Przede wszystkim udaj się do wyspecjalizowanego salonu fryzjerskiego. Nie ryzykuj i nie wchodź do salonu, w którym personel nie jest wykwalifikowany w przedłużaniu włosów".
 

Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ