Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dobór kosmetyków w zależności od rodzaju włosów
Dobór kosmetyków w zależności od rodzaju włosów
Dobór kosmetyków w zależności od rodzaju włosów
Pielęgnacja

Dobór kosmetyków w zależności od rodzaju włosów

Dział
W salonach Jean Louis David proponujemy wam gamę produktów Urban Care, odpowiadającą na potrzeby każdego rodzaju włosów. Jeżeli twoje włosy są często wystawione na działanie zewnętrznych czynników, takich jak zanieczyszczenia powietrza, wiatr, stres, deszcz lub częste zabiegi koloryzacyjne i modelowanie, to kosmetyki te są stworzone właśnie dla ciebie!
 
Włosy suche. Jeżeli chcesz skończyć z szorstkimi w dotyku włosami, którym brakuje blasku, zastosuj odżywki, które dogłębnie nawilżą włókna włosowe. „Rozważ też ograniczenie urządzeń fryzjerskich, takich jak suszarka lub lokówka, a przed ich użyciem zawsze nakładaj na włosy odżywkę termoaktywną, chroniącą twoje włosy.
 
Włosy farbowane. Po zabiegu farbowania włosy, które zostały poddane koloryzacyjnym zabiegom chemicznym, stają się z reguły suche lub szorstkie w dotyku. W ramach domowej pielęgnacji, powinnaś więc nakładać na nie maseczki, które je nawilżą. „Używaj też kosmetyków do włosów farbowanych, dzięki którym utrzymasz kolor na dłużej i zapobiegniesz jego blaknięciu.
 
Włosy blond. Z natury, włosy blond są bardziej wrażliwe i cieńsze niż inne rodzaje włosów. „Dlatego też, w salonach Jean Louis David stworzyliśmy gamę produktów, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Kosmetyki te rozświetlą oraz ożywią kolor włosów blond, sprawiając, że będą one wyglądały olśniewająco.”
 
Włosy zniszczone. Jeżeli masz dogłębnie zniszczone włosy, co rozpoznasz po ich braku blasku i matowości, powinnaś podjąć kilka ważnych kroków. Przede wszystkim, zastosuj kosmetyki pielęgnacyjne, wzbogacone o witaminy, które dogłębnie przenikną do wnętrza włosa. Unikaj też stosowania urządzeń fryzjerskich, które mogłyby jeszcze bardziej zniszczyć twoje włosy.
 
Włosy cienkie. Uważasz, że twoje włosy są oklapnięte? „Aby nadać im tekstury oraz objętości, staraj się suszyć je z głową spuszczoną w dół, dzięki czemu włosy będą uniesione u nasady. Stosuj też specjalne produkty pielęgnacyjne, które nadają puszystości włosom płaskim lub bez wyrazu.”
 
Włosy przetłuszczające się i o suchych końcówkach. Problem ten dotyczy szczególnie osób, mieszkających w miastach. Aby ograniczyć ilość wydzielanego sebum u nasady włosów, zachowując przy tym nawilżone końcówki, powinnaś używać produktów przeznaczonych specjalnie  do tego rodzaju włosów. Pozwolą one twoim włosom uzyskać równowagę!
 
Włosy siwe. Osoby o siwych włosach powinny używać produktów przeznaczonych do ich rodzaju lub specyfiki włosów, a więc stosować szampony i odżywki na przykład do włosów suchych lub kręconych. Jednakże, profesjonaliści zalecają także stosowanie, od czasu do czasu, odżywek przeciw żółknięciu włosów. „Stosowane raz w miesiącu, pozwalają zneutralizować żółte refleksy na białych włosach, sprawiając, że ich kolor będzie jednolity i estetyczny.”
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ