Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dobierz strój do koloru twoich włosów: streetstyle
Dobierz strój do koloru twoich włosów: streetstyle
Streetstyle

Dobierz strój do koloru twoich włosów: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Długie, proste, jasnokasztanowe włosy ustrukturyzowane przez przedziałek na boku. Nasz dzisiejszy streetstyle umieściła włosy na jednym ramieniu, tworząc bardzo modny tej wiosny "side hair". Pozłacane, blond refleksy rozświetlają jej grube włosy. Dzięki nim, są one gładkie i lśniące. Rezultat – szykowna i luźna fryzura pełna ruchu. Nasz dzisiejszy streetstyle ma piękne włosy, które regularnie pielęgnuje.
 
Jej wygląd? Kobiecy i modny strój. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła luźny t-shirt w niebiesko-szarym kolorze, do którego założyła średniej długości spódniczkę z wysokim stanem. Jest ona karmelowego koloru i doskonale pasuje do szatynowych włosów oraz jej karnacji. Na stopach naszego dzisiejszego streetstyle'u widnieją czółenka w kolorze nude, które wydłużają jej sylwetkę. Jej torebka oversize we wzory nadaje jej oryginalności, natomiast naszyjnik z czarnych kamieni ją sublimuje.
 
Rada dnia. Ty także się zabaw i dobierz swój strój do akcesoriów w kolorze włosów. Jesteś blondynką? Załóż pozłacaną opaskę! Jesteś brunetką? Wybierz dodatek w śliwkowym kolorze. A jeśli jesteś ruda, dobierz akcesoria w czerwonych barwach... Jeśli wybierzesz tony zbliżone do naturalnego koloru twoich włosów, otrzymasz prostą stylizację, która będzie robić duże wrażenie.
 
© PixelFormula
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ