Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dobierz opaskę do twojego stylu
Dobierz opaskę do twojego stylu
Dobierz opaskę do twojego stylu
Trendy i styl

Dobierz opaskę do twojego stylu

Dział
Nie sposób mówić o fryzurach na lato i pominąć temat opasek. W ciągu kilku sezonów, dodatek ten stał się obowiązkowy i jest dumnie eksponowany na różnych fryzurach. Zoom na różne modele, które dopasujesz do swojego stylu.
 
Styl klasyczny. Musisz wybrać opaskę, która ściśnie twoje włosy. Szeroka opaska będzie dumnie eksponować się na twojej głowie jak u małej dziewczynki w stylu preppy. Podstawowy model to ten, pokryty jedwabnym materiałem, który dopasuje się do każdej modnej fryzury, a w szczególności do gładkich, równo obciętych włosów. Mimo, że najlepiej wygląda na rozpuszczonych włosach, może także być noszona do włosów związanych, aby nadać eleganckiego akcentu na wieczorne wyjście.
 
Styl bohemy. Te z was, które ubierają się w stylu bohemy, powinny postawić na opaskę-diadem. W tym przypadku, opaska powinna być cienka. Zakłada się ją na środek głowy niczym koronę. Opaska z ozdobnymi kamieniami lub kwiatkami podkreśli każdy rodzaj włosów od gładkich po te z efektem wavy. Ten dziewczęcy, ozdobny dodatek łączy w sobie kobiecość i dyskrecję.
 
Styl casualowy. Opaska w wersji casual, umieszczona na granicy głowy, nie powinna być ani zbyt cienka, ani zbyt szeroka. Do wyeksponowania stylu casual najlepiej nadaje się pleciona opaska. Jest ona dyskretna i nie należy do dodatków w stylu gwiazd. Najlepiej wygląda na włosach o dużej objętości, które ma za zadanie uporządkować. Trzeba zatem założyć ją poziomo na głowę, w taki sposób, aby trzymała wszystkie pasma włosów. Taką fryzurę - dynamiczną i w stylu casual możesz nosić wszędzie.
 
© Pixelformula / Pokaz Keva-J prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ