Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dobierz makijaż do mroźnego brązu na włosach
Dobierz makijaż do mroźnego brązu na włosach
Trendy i styl

Dobierz makijaż do mroźnego brązu na włosach

Dział
Kolor mroźny brąz należy do najważniejszych trendów sezonu jesienno-zimowego. Dopiero chcesz go zrobić, czy już złożyłaś wizytę w salonie? Musisz pomyśleć nad makijażem, który perfekcyjnie cię uwydatni. Musisz wyglądać bez zarzutów.
 
Zrób mocniejszy makijaż do mroźnego brązu. Na pokazie Aschich, modelki prezentują prawie gotycki, ciemny makijaż. Ich usta są praktycznie brązowe, a oczy uwydatnione za pomocą ciemnej kredki. Trend ten jest idealny na zimę, ale uważaj, by nie popadać w skrajność. Usta mogą być ciemne pod warunkiem, że oczy nie są. Podkład natomiast powinien się lśnić. Nie nakładaj przezroczystego podkładu, jeśli reszta twarzy pomalowana jest w ciemnych tonach.
 
Naturalny makijaż do mroźnego brązu. Pofarbowanie włosów na ciemny kolor nie oznacza konieczności robienia ciemnego makijażu. Zimą, naturalny makijaż także widoczny jest na twarzach kobiet. Co więcej, pozwala on skupić uwagę na fryzurze! Pomaluj usta przezroczystym glossem i nie maluj tuszem rzęs. Jeśli chodzi o podkład, to wystarczy odrobina pudru Terracotta i gotowe. Nie potrzeba ci niczego więcej, by uwydatnić twoje piękno.
 
Jak nosić mroźny brąz? W salonie Jean Louis David, fryzjerzy nałożą na twoje włosy zimny kasztan. Na tym kolorze, stworzą oni refleksy. Technika ta nazywana jest Dot Light. Na czym polega? Na zrobieniu nieregularnych, jaśniejszych o maksymalnie dwa odcienie punktów wokół twarzy. Rezultat: Twoje włosy lśnią i przyciągają wzrok na konkretne części fryzury. Twoje włosy są pełne subtelnego blasku!
 
© Pixelformula / Pokaz Aschich prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
 
 
 
 
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ