Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dobierz kapelusz do twojego stylu
Dobierz kapelusz do twojego stylu
Dobierz kapelusz do twojego stylu
Trendy i styl

Dobierz kapelusz do twojego stylu

Dział
Kapelusz jest świetnym dodatkiem, aby nadać fryzurze struktury. Pozwala on również wyrazić swój styl, jaki by on nie był. Sprawdź, jak go wybrać.
 
Styl glam rock. Zwolenniczki tego looku często są uzależnione od podstawowych elementów rock'n'rollowej garderoby. Mimo że uwielbiają nosić ubrania w buntownicznym stylu, przeglądają bez przerwy swoją garderobę w poszukiwaniu eleganckich i wyrafinowanych dodatków. Na co dzień styl ten pozwala na zabawę akcesoriami, zwłaszcza kapeluszami. W letnim sezonie, panama dodaje wysublimowania pofalowanym włosom. Natomiast kiedy zbliża się jesień, postaw na model "trilby", który doda stylu twojej fryzurze, a jednocześnie ochroni cię przed chłodem.
 
Styl bohemy. Elegancja i nonszalancja to słowa klucze garderoby w stylu bohemy. Bardzo często zainspirowane hipisowskimi strojami, osoby uzależnione od tego trendu są również amatorkami kapeluszy. Poza opaskami, na głowach fashionistek, lubujących się w stylu bohemy, regularnie pojawiają się kapelusze z dużym rondem. Jeśli chodzi o włosy, to nie ma co przejmować się ich obcięciem. Jakie by ono nie było, najlepiej pozostawić włosy naturalnymi. Niektóre miłośniczki stylu bohemy lubią czasem zaryzykować i założyć beret. Przy tak dużym wyborze kapeluszy, nie ma lepszej fryzury niż warkocz na boku lub zmierzwiony kok.
 
Styl retro. Jest idealnym połączeniem elegancji z kobiecością. Dopasowane sukienki, kolorowe czółenka i kapelusze klosze świetnie oddają ten look. Ten model kapelusza, modny w latach 20., idealnie przylega do głowy i dodaje wyrafinowania obcięciu na krótkiego boba gładkiego lub karbowanego. W hołdzie szalonym latom powinno wybierać się kolorową wersję kapelusza klosza dla połączenia klasyki z nowoczesnością.
 
© Pixelformula / Pokaz Zadig & Voltaire prêt-à-porter, Jesień-Zima  2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ