Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dobierany kok
Dobierany kok
Fryzura

Dobierany kok

Dział
Istnieją takie warkocze, które robisz "na szybko" przed pójściem do pracy, robisz też czasem korony z warkocza na eleganckie wieczory, ale rzadko kiedy wybierasz dobieranego koka. Niemniej jednak, fryzura ta, zaliczająca się do "dobierańców", od wiosny stanie na podium wśród fryzur.
 
Trend. Warkocz to fryzura, którą najczęściej robisz latem. Jest łatwa do uczesania, nie wyróżnia się, a mimo wszystko jest szczególnie szykowna. Aby nie czesać wciąż tych samych warkoczy, już wiosną możesz zacząć myśleć o warkoczu-koku z pokazu Oscara de la Renty. Fryzura ta pozwala odsłonić twarz i ramiona, dzięki czemu wyglądać będziesz jak królowa!
 
Jak zrobić dobierańca? W przypadku dobieranego koka mieszają się dwa trendy: kok i dobierany warkocz. To dwie fryzury, które szczególnie podobają się kobietom. Zamiast zadowolić się jedną z nich, połącz je ze sobą! Dzięki temu nie tylko połączysz trendy, ale też będziesz nosić fryzurę, która trzymać się będzie przez cały dzień bez konieczności poprawiania jej.
 
Aby zrobić taką fryzurę, musisz mieć długie włosy. Zacznij od zrobienia ulizanego warkocza od nasady włosów. Uczesz w niego wszystkie włosy. Następnie, nawiń warkocza wokół własnej osi na poziomie karku. Przypnij go za pomocą spinek. By wysublimować tę fryzurę, zrób dobieranego koka w stylu wet look. Po skończeniu fryzury, nałóż na włosy produkt stylizujący, który nada im połysku.
 
© Pixelformula / Pokaz Oscar de la Renta prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ