Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Do czego służy suchy szampon ?
Do czego służy suchy szampon ?
Pielęgnacja

Do czego służy suchy szampon ?

Dział
Suchy szampon zrewolucjonizował twoją codzienność! Mimo, że nie zastąpi on prawdziwego szamponu, jest użytecznym kosmetykiem w wielu sytuacjach. Dowiedz się więcej o jego zastosowaniach.
 
Aby odświeżyć włosy. To niewątpliwie jego pierwszy cel. Suchy szampon jest używany w celu odświeżenia włosów, tak by wyglądały bardziej schludnie. Może być więc stosowany pomiędzy myciami głowy. To nieoceniony sposób na przedłużenie świeżości włosów!
 
Aby nadać formę oklapniętym włosom. Zaleca się zachowywanie odstępów pomiędzy poszczególnymi myciami głowy od dwóch do trzech dni. „Nierzadko zdarza się jednak, że włosy stają oklapnięte i bez wyrazu już drugiego dnia . Aby wytrzymać do kolejnego mycia, spryskaj całą głowę suchym szamponem, który nada włosom odpowiednią teksturę i ułatwi ich modelowanie.”
 
Aby zatuszować efekt tłustych włosów. Jak już zapewne dobrze wiesz, suchy szampon nie jest w stanie zastąpić tradycyjnego szamponu. „Jednakże, jeżeli przydarzy ci się niezapowiedziane spotkanie lub rano zabraknie ci czasu na umycie głowy, a twoje włosy u nasady wyglądają tłusto, dobrym rozwiązaniem będzie spryskanie włosów u nasady suchym szamponem.”
 
Aby zatuszować odrosty pomiędzy farbowaniami. Obecnie istnieją suche szampony… koloryzujące! Jeżeli więc nie masz czasu, aby wybrać się do fryzjera, możesz zatuszować efekt odrostów, używając suchego szamponu. Dzięki niemu będziesz mogła przedłużyć o kilka tygodni okres pomiędzy farbowaniami.
 
Aby nadać objętości cienkim włosom. Suchy szampon używany jest także jako produkt stylizacyjny. „Pokrywa on włosy i nadaje im więcej objętości w ciągu dnia. Będziesz miała wrażenie, że twoje włókna włosowe są po prostu grubsze.” Spryskaj równomiernie włosy suchym szamponem. Pozostaw go na kilka minut, a następnie wymodeluj swoją fryzurę.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ