Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Do czego służy suchy szampon ?
Do czego służy suchy szampon ?

Do czego służy suchy szampon ?

Suchy szampon zrewolucjonizował twoją codzienność! Mimo, że nie zastąpi on prawdziwego szamponu, jest użytecznym kosmetykiem w wielu sytuacjach. Dowiedz się więcej o jego zastosowaniach.
 
Aby odświeżyć włosy. To niewątpliwie jego pierwszy cel. Suchy szampon jest używany w celu odświeżenia włosów, tak by wyglądały bardziej schludnie. Może być więc stosowany pomiędzy myciami głowy. To nieoceniony sposób na przedłużenie świeżości włosów!
 
Aby nadać formę oklapniętym włosom. Zaleca się zachowywanie odstępów pomiędzy poszczególnymi myciami głowy od dwóch do trzech dni. „Nierzadko zdarza się jednak, że włosy stają oklapnięte i bez wyrazu już drugiego dnia . Aby wytrzymać do kolejnego mycia, spryskaj całą głowę suchym szamponem, który nada włosom odpowiednią teksturę i ułatwi ich modelowanie.”
 
Aby zatuszować efekt tłustych włosów. Jak już zapewne dobrze wiesz, suchy szampon nie jest w stanie zastąpić tradycyjnego szamponu. „Jednakże, jeżeli przydarzy ci się niezapowiedziane spotkanie lub rano zabraknie ci czasu na umycie głowy, a twoje włosy u nasady wyglądają tłusto, dobrym rozwiązaniem będzie spryskanie włosów u nasady suchym szamponem.”
 
Aby zatuszować odrosty pomiędzy farbowaniami. Obecnie istnieją suche szampony… koloryzujące! Jeżeli więc nie masz czasu, aby wybrać się do fryzjera, możesz zatuszować efekt odrostów, używając suchego szamponu. Dzięki niemu będziesz mogła przedłużyć o kilka tygodni okres pomiędzy farbowaniami.
 
Aby nadać objętości cienkim włosom. Suchy szampon używany jest także jako produkt stylizacyjny. „Pokrywa on włosy i nadaje im więcej objętości w ciągu dnia. Będziesz miała wrażenie, że twoje włókna włosowe są po prostu grubsze.” Spryskaj równomiernie włosy suchym szamponem. Pozostaw go na kilka minut, a następnie wymodeluj swoją fryzurę.
 
© DR © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź