Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Długie włosy: trzy fryzury na pierwszą randkę
Długie włosy: trzy fryzury na pierwszą randkę
Długie włosy: trzy fryzury na pierwszą randkę
Fryzura

Długie włosy: trzy fryzury na pierwszą randkę

Dział
Tak, jak wiele o nas mówią nasze nastawienie i strój, tak samo wiele można wyczytać z naszego wyglądu i sposobu podkreślania urody. Zarówno makijaż, jak i fryzura nie są tu więc bez znaczenia. Co więcej, dzięki nim możesz wyrazić konkretne przesłanie o Twojej osobie! Oto 3 pomysły fryzur na pierwszą randkę dla osób o długich włosach.  
 
Fryzura: Kok w artystycznym nieładzie
Przesłanie: Jestem ok, ale dziś wieczorem będę niedostępna!
Wykonanie: Kok ten, zauważony na pokazie Talbota Runhofa, jest wpół surowy i wpół rozmierzwiony, tworząc tym samym aurę dwuznaczności… Aby go wykonać w domu, zacznij od wyprostowania włosów. Zrób przedziałek z boku, a następnie przygładź włosy na czubku głowy przy pomocy wosku do włosów, który dodatkowo nada im połysk. W kolejnym kroku zwiąż włosy w kucyka z boku i wykonaj zmierzwionego koka. Utapiruj włosy na długościach, aby uzyskać efekt artystycznego nieładu i okręć je wokół miejsca spięcia kucyka, nie starając się przy tym zbytnio ukrywać wystających pasm włosów!
 
Fryzura: Kaskada włosów
Przesłanie: Jestem femme fatale.
Wykonanie: Aby od razu wyłożyć karty Twojego uroku na stół, nie ma lepszej fryzury jak rozpuszczone, falowane, długie włosy. Włosy opadające na ramiona niczym kaskada (wodospad) to częsta fryzura na czerwonym dywanie, która skradła także i Wasze serca! Aby ją wykonać, nałóż na wilgotne włosy piankę, która nada im odpowiednią teksturę, a następnie je wysusz. W kolejnym kroku wykonaj fale przy użyciu lokówki, skupiając się w szczególności na włosach na długości i na końcówkach. Zrób przedziałek na boku i przerzuć włosy na  jedno ramię. Drugi bok powinien być odpowiednio wygładzony przy użyciu żelu.
 
Fryzura: Rozmierzwiony kucyk
Przesłanie: Niczym się nie przejmuję.
Wykonanie: Jest to fryzura łatwa i szybka do wykonania. Wysusz włosy na świeżym powietrzu lub przygładzaj je naturalnie palcami susząc je suszarką. Wykonaj przedziałek na środku głowy, a następnie utapiruj lekko włosy. Postaraj się, by Twoje włosy były umyte dzień przed randką, aby efekt tapirowania utrzymał się na dłużej! Następnie zepnij włosy w niskiego kucyka tak, by nie były zbytnio ulizane. Zostaw kilka swobodnych pasm włosów wokół twarzy, aby zachować artystyczny nieład fryzury.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ