Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Długie włosy, jaka fryzura je wyeksponuje?
Długie włosy, jaka fryzura je wyeksponuje?
Fryzura

Długie włosy, jaka fryzura je wyeksponuje?

Dział
Czekałaś miesiącami, a nawet latami na swoje długie włosy! Jednak, czy Twoja fryzura odpowiednio je eksponuje? Strzyżenie pełne lub wycieniowane, grzywka prosta lub zaczesywana na bok, cienkie lub gęste włosy… Nasze rady pozwolą Ci dopasować do siebie najbardziej odpowiednią fryzurę.
 
Za długie uważane są włosy, które dochodzą co najmniej do ramion. Na tym etapie Twoje włosy stają się coraz cięższe, a końcówki stają się zużyte! Powinnaś zatem o nie odpowiednio zadbać, a także dostosować swoją fryzurę do rodzaju Twoich włosów.
 
Osoby o cienkich włosach powinny wybierać fryzury cieniowane, które nadadzą im wrażenie ruchu. Cieniowanie powinno być jednak delikatne. „Jeżeli zostanie wycieniowane zbyt wiele włosów, staną się one jeszcze bardziej wrażliwe. A na włosach długich może to skutkować cienkimi i zbyt rzadkimi włosami na końcówkach. Radzimy zatem wykonywanie cieniowania, skupiając się na włosach na czubku głowy.”
 
Z kolei, osoby o gęstych, długich włosach mogą zdecydować się na bardziej zdecydowane cieniowanie. „Pozwoli to znacznie odciążyć włosy i tym samym nadać im jeszcze więcej objętości.” Dzięki temu, Twoja fryzura nie tylko będzie sprawiała wrażenie ruchu, ale także będzie bardzo efektowna.
 
Aby uzyskać jeszcze piękniejszą fryzurę, niektóre z Was z pewnością wybiorą grzywkę. Po raz kolejny, powinnaś ją dobrać w zależności od rodzaju Twoich włosów, a także rodzaju strzyżenia na pozostałych włosach. Na pewno nie należy się jej wyrzekać przy długich włosach. Wręcz przeciwnie!
 
Grzywka jest dobrym rozwiązaniem szczególnie dla osób, których włosy nie są wycieniowane. „Jeżeli masz cienkie włosy, niech Twoja grzywka zaczyna się wyżej tak, by sprawiała wrażenie większej objętości”. Jeżeli Twoja fryzura jest wycieniowana, postaw na grzywkę degażowaną lub też na grzywkę zaczesywaną na bok, aby nadto nie kontrastowała z tym aspektem  cieniowanej fryzury, jakim jest efekt zmierzwionych włosów.
 
Nasza rada: Powinnaś pielęgnować swoją fryzurę, aby pozostała piękna. Postaraj się odwiedzać swojego fryzjera średnio co 3 miesiące, aby zadbał o Twoją fryzurę i jej kształt, a także zajął się nieestetycznymi, rozdwojonymi końcówkami.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ