Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Długie włosy i objętość, powakacyjny duet!
Długie włosy i objętość, powakacyjny duet!
Fryzura

Długie włosy i objętość, powakacyjny duet!

Dział
Jeśli istnieje moda, która pojawia się w każdym sezonie, to wywodzi się ona z lat 60. Muzyka czy zmiana obyczajów pozostawiły po sobie niezatarte ślady na społeczeństwie i jeszcze dziś, fryzury noszone przez nasze mamy i babcie w tamtych czasach, znajdują się w sercu tych trendów.
 
Trend z lat 60. W latach 60, znane piosenkarki i modelki wywierały wpływ na kobiety. Począwszy od Twiggy po Brigitte Bardot poprzez France Gall – każda z nich naśladowana była do perfekcji przez ich admiratorki. Co miały one ze sobą wspólnego? Fryzury, w których włosy u nasady były natapirowane, nadając im objętości. Krótkie czy długie włosy – to nie ma znaczenia. Ważna jest objętość.
 
Trend w dzisiejszych czasach. Dzisiaj trend ten wciąż jest obecny i widoczny głównie na długich włosach. Lata 60 pozostawiły po sobie ślad. Są one dowodem na to, że tapirowanie włosów u nasady to doskonały pomysł, by nadać im objętości i stworzyć kontrast do oklapniętych włosów. Moda ta dotyczy szczególnie kobiet o prostych lub elastycznych włosach, a nie lokowanych czy kręconych, którym nie brakuje objętości! Na pokazie Niny Ricci (powyżej), kobiety noszą przedziałek pośrodku głowy, a ich włosy natapirowane są począwszy od środkowej części przedziałka.
 
Jak zrobić fryzurę z pokazu? Jeśli masz długie włosy o dużej objętości, zrób fryzurę podobną do tej na zdjęciu. Najpierw umyj włosy, a następnie zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Po nałożeniu termoaktywnego produktu, wysusz je i dokładnie rozczesz. Mniej więcej pośrodku przedziałka, rozdziel przednią część włosów od tylnej. Tylna część powinna być natapirowana, by dodać fryzurze jak najwięcej objętości. Po natapirowaniu włosów, nie rób przedziałka. Niech stworzą one "kulę", która podkreśli objętość.
 
© Pixelformula / Pokaz Nina Ricci prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ