Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Długi bob w wersji wiosennej 2013
Długi bob w wersji wiosennej 2013
Fryzura

Długi bob w wersji wiosennej 2013

Dział
U Jean Louis David długi bob uważany jest za fryzurę ponadczasową, o której trudno zapomnieć. W sezonie wiosna-lato 2013, nasi fryzjerzy zmodernizowali ją po raz kolejny, by jak najlepiej wpisywała się we współczesne trendy i odpowiadała twojemu stylowi życia. Oto zoom na długiego boba.
 
Strzyżenie na boba to jedno z podstawowych strzyżeń. Ostatecznie, istnieją tylko 2 rodzaje strzyżeń: boby (a więc pełne fryzury) oraz fryzury cieniowane. Większość kobiet nosi więc boba! Istnieje wiele rodzajów strzyżeń na boba. Strzyżenie to może być wykonane na długich lub krótkich włosach, na włosach kręconych lub prostych, z grzywką lub bez, itd. Jego odmiany są bardzo liczne.
 
Już od kilku sezonów, Jean Louis David stawia na pełne strzyżenia, a w każdym razie strzyżenia umiarkowanie cieniowane, zachowujące więcej włosów na głowie. Dzięki temu, włosy mają więcej objętości i stwarzają więcej możliwości fryzur.
 
Dziś wykonujemy zoom na pełne strzyżenie na boba, które jest lekko cieniowane na końcówkach. Grzywka jest graficzna i prosta, ale też nie jest przesadnie gęsta. Dzięki temu, strzyżenie to można dalej modyfikować i zmieniać. Co więcej, jeżeli grzywka jest ukryta pod innymi włosami, fryzura sprawia wrażenie, jakby była wykonana na bazie zupełnie innego strzyżenia! Ostateczne uczesanie może być wykonane na włosach pełnych objętości, włosach zmierzwionych lub prostych. Dostosuj je do swoich upodobań i samopoczucia.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ