Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Długa grzywka zasłaniająca czoło
Długa grzywka zasłaniająca czoło
Długa grzywka zasłaniająca czoło
Fryzura

Długa grzywka zasłaniająca czoło

Dział
Długie grzywki zasłaniające czoło, podobnie jak grzywki cieniowane są najbardziej modne w tym sezonie! Grzywka zasłaniająca czoło jest gęsta i pełna oraz nadaje zarówno Tobie, jak i Twojej fryzurze indywidualny charakter. Oto zoom na grzywkę sezonu jesienno-zimowego 2012!
 
Grzywka zasłaniająca czoło. Pełna, gęsta, długa i uporządkowana… Grzywka zasłaniająca czoło stanowi ucieleśnienie prostoty, a mimo to można ją opisać rozmaitymi przymiotnikami! Ta prosta i gęsta grzywka nadaje indywidualny charakter fryzurze w lekko grzecznej stylizacji i noszona jest z reguły do włosów o niezwykle uporządkowanym strzyżeniu, takim jak prosty bob retro, idealnie proste długie włosy lub spływający bob.
 
Dla kogo? Grzywka zasłaniająca czoło najlepiej pasuje do włosów prostych i gładkich, a także włosów stosunkowo gęstych, gdyż do wykonania tej pełnej i grubej grzywki potrzebna jest odpowiednia ilość włosów! Osoby o włosach cienkich powinny zatem wybierać raczej grzywki cieniowane lub długie grzywki zaczesywane na bok.
 
Czesanie grzywki zasłaniającej czoło. Grzywka zasłaniająca czoło jest prosta i kończy się na wysokości brwi. Nie istnieje 36 000 sposobów jej noszenia. Z reguły noszona jest na włosach prostych – oto cała filozofia. Grzywka ta zakrywa czoło i urozmaica prostą fryzurę. Możesz ją nosić na idealnie wyprostowanych, rozpuszczonych włosach, a także do półkucyka. Grzywka nada  tej klasycznej i eleganckiej fryzurze rockowy ton. Aby uzyskać bardziej sportową stylizację, uczesz kucyka. Z kolei, chcąc wyglądać bardziej romantycznie, wykonaj luźnego warkocza.
 
Pielęgnacja Twojej grzywki. Ta prosta i pełna grzywka wymaga konsekwentnych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie może z niej wystawać ani jeden włos! Powinnaś więc regularnie udawać się do swojego fryzjera celem utrzymania jej idealnego kształtu. Z kolei, aby grzywka była idealnie prosta i nie odstawały z niej żadne niesforne loczki, spryskaj swój grzebień lakierem i w ten sposób przeczesz nim swoją grzywkę.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ