Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Długa grzywka na kręconych włosach prezentowana podczas Tygodni Mody
Długa grzywka na kręconych włosach prezentowana podczas Tygodni Mody
Fryzura

Długa grzywka na kręconych włosach prezentowana podczas Tygodni Mody

Dział
Myślałaś, że grzywka zarezerwowana jest wyłącznie dla prostych włosów? Mylisz się! Natychmiast odkryj tę fryzurę na kręconych włosach, prezentowaną na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Anthony'ego Vaccarello podczas Tygodnia Mody w Paryżu.
 
Trend. Fryzura na boba na kręconych włosach, dobrana do grzywki opadającej na oczy oraz przedziałka pośrodku głowy. Pocieniowane włosy są pełne objętości i tworzą efekt kuli wokół twarzy. Grzywka jest zaokrąglona i bardzo długa. Zakrywa ona prawie oczy. Ta rockowa i kobieca fryzura nadaje twojemu stylowi zbuntowanego charakteru. Jej atut? Pasuje ona na wszystkie okazje i może być przystosowana do każdej długości włosów.
 
Jak ją zrobić? Fryzura ta jest doskonała pod warunkiem, że dobrana jest do makijażu w kolorze nude. Równomiernie rozsmaruj podkład, pomaluj rzęsy maskarą, a usta dyskretną szminką. Naśladuj modelki i wybierz strój, złożony z czarujących i nowoczesnych elementów. Załóż skórzaną miniówkę, suknię z długim rękawem lub ulubiony kombinezon... Wówczas będziesz wyglądać bardziej kobieco, niż zwykle!
 
Twoja fryzura, krok po kroku. Umyj dokładnie włosy, a następnie wysusz je suszarką z odpowiednią końcówką. Spryskaj włosy produktem bez spłukiwania Loki i Objętość, by zapewnić im miękkość, połysk oraz jędrność przez cały dzień. Pozostaw włosy rozpuszczone. Zarysuj przedziałek pośrodku głowy i umieć grzywkę tak, by zakrywała twarz. Możesz także ją wyprostować, jeśli masz ochotę. Twoja fryzura będzie gotowa w zaledwie 10 minut!
 
© PixelFormula, Pokaz Anthony Vaccarello, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ