Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Długa grzywka na bok
Długa grzywka na bok
Długa grzywka na bok
Fryzura

Długa grzywka na bok

Dział
Ponieważ poza klasyczną grzywką istnieją też inne style uczesania, przekonaj się do długiej grzywki zaczesanej na bok! Wciąż się wahasz? Grzywka na bok jest łatwiejsza do uczesania i wymaga mniej zabiegu, niż klasyczna grzywka. Wybierz tę fryzurę, jeśli chcesz się wyróżnić w tym sezonie.

Długa grzywka na bok kontra klasyczna grzywka. Grzywka na bok niemal zastępuje zwyczajową grzywkę w tym sezonie! Fashionistki szybko zrozumiały, że jest ona bardziej lekka, łatwiejsza w uczesaniu, a przez to bardziej przystosowana do zabieganego trybu życia dzisiejszej kobiety. Największą zaletą grzywki na bok jest jej długość! Kiedy będziesz miała już dosyć pasma włosów opadającego na oczy, możesz go równie dobrze założyć za ucho. Grzywka na bok jest też mniej ustrukturyzowana od zwykłej grzywki, a także naturalnie łagodzi rysy.
 
Jak uczesać grzywkę na bok. Jej długość pozwala na zróżnicowanie fryzur i stylów. Aby ją okiełznać, wymodeluj ją używając  lakieru do włosów i grzebienia. Spryskaj grzebień lakierem i uczesz nim swoją grzywkę. Pozwoli to ją wyprostować i wyeliminować efekt ewentualnych niesfornych loczków. Aby nadać jej więcej objętości, rozważ tapirowanie. Jeżeli natomiast jesteś zwolenniczką gładkich włosów , nie pozostaje Ci nic innego jak uchwycić swoją prostownicę i wyprostować nią włosy swojej grzywki opadającej na twarz.
 
Jaka grzywka do jakiego stylu? Aby przybrać wygląd mądrej uczennicy, możesz ją całkowicie wyprostować i pozostawić swobodnie rozpuszczoną. W wersji jeszcze bardziej preppy możesz ją upiąć z tylu tak, by była lekko zaokrąglona, przypinając ją spinką w rozmiarze XXL. W wersji bardziej klasycznej,upnij ją na pomocą wsuwki do włosów, którą ukryjesz pod włosami. Z kolei, w stylu rockowym, natapiruj swoją grzywkę na bok i pozostaw ją w tej rozmytej postaci opadającą na twarz.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ