Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Długa cieniowana, aby być w stylu bohemy
Długa cieniowana, aby być w stylu bohemy
Trendy i styl

Długa cieniowana, aby być w stylu bohemy

Dział
Nie tylko krótkie włosy mogą podjąć grę w tym sezonie! Długie fryzury są również na fali i utrwalają ruch, zapewniając naturalny rezultat w stylu bohemy. 
Długie włosy ciągle są na scenie, pod warunkiem, że zostawisz trochę objętości również na końcówkach. Jednak, aby pokazać ten hipisowsko-szykowny look, trzeba będzie nałożyć na rękę pasty modelującej i zrobić sobie śliczne loki. 
Jak zrobić loki. Aby wpasować się w szykowny trend à la bohema, musisz je sobie zrobić! W tym celu, możesz wybrać dwa rozwiązania. Pierwsze polega na zrobieniu ondulacji przy pomocy lokówki o dużej średnicy. Im szersza jest nasadka lokówki, tym szerszy będzie lok i bardziej będzie on przypominać falę. Inna możliwość, którą łatwo zrealizować w domu, to związanie suchych lub lekko wilgotnych włosów w warkocz, przed pójściem spać. Rano wystarczy je przeczesać palcami, aby uwolnić fale!
Ukończenie fryzury w stylu bohème. Pracując nad włosami trzymaj je pionowo. W przypadku cienkich włosów, najlepiej będzie używać pianki do stylizacji, która doda im ciała i na nowo trwale określi loki. Włosy miękkie i grube będą potrzebowały raczej definizera loków, który będzie bardziej naturalny. Następnie pracuj nad całością fryzury, robiąc duże wertykalne separacje. 
Pielęgnacja długich włosów. Długie włosy wymagają szczególnej uwagi. Nie myj ich codziennie, lecz jedynie 2-3 razy w tygodniu. Jeżeli masz kręcone włosy, używaj szamponu nawilżającego, aby je odżywić. Jednocześnie, możesz je dodatkowo codziennie zwilżać, przy użyciu produktów do stylizacji, w szczególności sprayu do stylizacji, który pozwala dodać im zarówno ciała, jak i ruchu. 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ