Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dlaczego wypadają mi włosy?
Dlaczego wypadają mi włosy?
Pielęgnacja

Dlaczego wypadają mi włosy?

Dział
Zastanawiasz się, dlaczego wypadają ci włosy... Czy jest to normalne? Co zrobić, by przestały wypadać? Nasz ekspert ci wszystko wyjaśni!
 
Wypadanie włosów jest zupełnie normalne. "Nie martw się, jeśli nie wypadają ci za często. Cykl włosów przechodzi przez różne fazy – najpierw rodzi się w cebulce, potem wychodzi spod skóry, następnie rośnie, a na koniec wypada. Należy także wspomnieć o zasadzie odrastania włosów – nowy włos zastąpi stary. I tak też codziennie wypada ci około 100 włosów".
 
Zbyt duże wypadanie włosów nie jest normalne. "Różne sposoby mogą być powodem tego zjawiska. Może to mieć związek z hormonami – niektóre kobiety posiadają nadmiar androgenów, z powodu których włosy wypadają. Powodem może być także stres lub duże zmęczenie, zły cholesterol lub specjalne lekarstwa. Wypadanie włosów może być również przejściowe, na przykład po porodzie".
 
Nasza rada. Nadużywanie urządzeń grzejących lub uwrażliwienie skóry głowy mogą zwiększyć wypadanie włosów. Zanim je wyprostujesz, nałóż na nie serum termo-prostujące. Zaopatrz się także w produkty przeciw wypadaniu włosów i spożywaj dużo witamin, by je wzmocnić. Jeśli włosy nie przestaną wypadać po kilku tygodniach, udaj się do lekarza.
 
©Dr © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ