Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Curl Therapy
Curl Therapy
Curl Therapy
Pielęgnacja

Dlaczego warto stosować rytuał Curl Therapy?

Dział

Nawilżenie, połysk, stylizacja- poznaj powody, dla których warto używać preparatów z tej seri kosmetyków.

Nawilżają doskonale włosy

Włosy falowane, kręcone, czy kędzierzawe to z reguły włosy suche, a więc kruche i trudne do ułożenia. Produkty z gamy Curl Therapy maksymalnie je nawilżają. Ponadto wzmacniają one loki, jednocześnie dogłębnie je odżywiając. Warto także wspomnieć, że formuła tych preparatów zawiera kwas hialuronowy i witaminy wspomagające połysk włosów.
Najbardziej niezbędny preparat? Szampon Loki i Odżywienie [3 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o szamponie Curl Therapy]. Używaj go maksymalnie 2 do 3 razy w tygodniu. Został on stworzony w celu zwiększenia połysku na włosach, ale zawiera również w swojej strukturze substancje nawilżające i wzmacniające włosy. Wystarczy więc kilka tygodni stosowania szamponu, by włosy odzyskały swoją sprężystość. Stają się lśniące i łatwo je rozczesać. Ponadto, pięknie wychwytują i odbijają światło.

Podkreślają loki


Odżywka bez spłukiwania Loki [Zoom na Curl Terapy] została stworzona dla podkreślenia loków. Loki nabierają naturalnego kształtu już po kilku jej użyciach. Ten preparat stosuje się zaraz po szamponie, nakładając go na jeszcze włosy wilgotne. Przekonasz się, że po wyschnięciu będziesz mieć piękne loki na głowie, które utrzymają się przez wiele godzin. Odżywka likwiduje również problem związany z puszeniem się włosów [Jak wyeliminować włosy puszące się]. Przede wszystkim jednak sprawia, że włosy są miękkie i błyszczące.
Nasza rada. Jeżeli pragniesz fryzury doskonale utrwalonej, użyj dodatkowo produktu Perfect Curl.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ