Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Suchy szampon
Suchy szampon
Suchy szampon
Pielęgnacja

Dla kogo suchy szampon?

Dział

Ten szampon pozwoli ci zachować ładną fryzurę w każdych okolicznościach. Jak tylko poznasz sposób jego działania, to szybko stanie się on jednym z twoich ulubionych produktów.

Jak działa suchy szampon?

To preparat [Poprawne używanie suchego szamponu] niewymagający spłukiwania, który rozprowadza się na całej fryzurze. Oczyszcza on skórę głowy, usuwając zanieczyszczenia. Sprawia, że włosy nabierają blasku i witalności. Jego prosty sposób użycia to prawdziwe rozwiązanie w trudniejszych sytuacjach, powinien on być jednak stosowany sporadycznie i jako uzupełnienie do klasycznego szamponu.


Zastosuj go jeżeli...


• Szukasz preparatu praktycznego i skutecznego. Suchy szampon dodaje włosom świeżości. Pomimo upływu czasu, włosy pozostają czyste i miękkie. Możesz go nosić ze sobą w torebce, używając wtedy, kiedy uznasz, że włosy wymagają jakiejś poprawki.


• Chcesz zwiększyć objętość włosów. Suchy szampon to produkt nadający włosom teksturę. Zapewnia maksymalną gęstość włosów u nasady [Streetstyle:objętość włosów u nasady].Użyj go przed upięciem włosów, pokryje on wtedy całe włókno włosowe. Możesz też spryskać nim włosy po ich związaniu. Dzięki niemu na pewno uzyskasz piękną fryzurę.


• Masz przetłuszczające się włosy. To proste: im częściej myjesz głowę, tym bardziej pobudzasz gruczoły łojowe do produkcji sebum. Suchy szampon jest więc najlepszym rozwiązaniem ograniczającym zbyt częste mycie głowy [Włosy przetłuszczające się; jak często je myć?]. Oczyszcza on łagodnie skórę głowy, wchłania nadmiar sebum u nasady i matuje włosy.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ