Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Dla jakiego efektu stosować produkty teksturyzujące?
Dla jakiego efektu stosować produkty teksturyzujące?
Dla jakiego efektu stosować produkty teksturyzujące?
Eksperci

Dla jakiego efektu stosować produkty teksturyzujące?

Dział
Produkty teksturyzujące stanowią prawdziwą pomoc w codziennym układaniu włosów. Pozwalają zmienić teksturę włosów i tym samym nadać im odpowiedniej struktury. Zoom na efekty, które można stworzyć dzięki produktom teksturyzującym.
 
Produkt teksturyzujący modyfikuje naturę włosa. "Taki produkt może sprawić, że włos będzie bardziej matowy, bardziej wilgotny lub bardziej pofałdowany w zależności od waszej zachcianki. Żel z kolei, nie jest wcale produktem teksturyzującym, ponieważ ma za zadanie jedynie utrwalać włosy. Nie wpływa on nawet na naturę włosów. Ogólnie, to pasty nadają włosom tekstury.
 
Produktów teksturyzujących nie kładzie się na całości włosów. "Produkt teksturyzujący kładzie się na połowie długości włosów i na końcówkach, aby móc pracować nad włosami do woli, bez względu na to czy próbujesz uzyskać objętość czy zmienić teksturę. Nie nakładaj tego typu produktów u nasady, aby uniknąć efektu tłustych włosów."
 
W przeciwieństwie do żelu czy do lakieru, produkty teksturyzujący nie zapewniają całodobowego utrzymania fryzury. "Produkt teksturyzujący ma zupełnie inne zadanie niż produkt utrwalający. Taki kosmetyk nadaje włosom struktury, a nie utrwalenia na cały dzień. Niemniej jednak, produkty teksturyzujące mogą w niewielkim stopniu utrwalać fryzurę. Używaj ich w niedużych ilościach, aby uniknąć efektu posklejanych włosów.
 
Nasza rada: Puder teksturyzujący, przydatny zwłaszcza przy cienkich włosach, pozwala nadać im objętości i zmienić ich teksturę. Jeśli twoje cienkie włosy są śliskie, to po jego aplikacji, lepiej się trzymają i są łatwiejsze do uczesania.
 
© Pixelformula / Pokaz Domu Martin Margiela prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ