Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Diadem z warkocza
Diadem z warkocza
Diadem z warkocza
Fryzura

Diadem z warkocza

Dział
Warkocz z reguły kojarzony jest z fryzurami o romantycznej stylizacji, a jego forma dostosowuje się do trendów w różnych sezonach. Po sezonie letnim zdominowanym przez koronę z warkoczy, w obecnym sezonie modny będzie diadem z warkocza. Zobacz, jak możesz go wykorzystać!
 
Dla kogo? Diadem z warkocza jest fryzurą romantyczną, a zarazem szykowną, jednak nie jest przeznaczona wyłącznie dla marzycielek! Na co dzień, jest to idealna fryzura, aby nadać wyglądowi jednocześnie nieformalny charakter i nutkę stylu bohemy. Zaletą tego typu warkocza jest fakt, że do uzyskania efektu diademu wcale nie są potrzebne włosy o zawrotnej długości. Jest to istotna różnica w stosunku do korony z warkoczy, która wymagała znacznie dłuższych włosów, pozwalających na oplecenie warkoczem całej głowy! Diadem z warkocza będzie idealną fryzurą dla osób o włosach ściętych w boba, półdługich lub długich.
 
Wykonanie diademu z warkocza. Zanim zaczniesz, upewnij się, że Twoje włosy mają odpowiednią teksturę, tak, by końcowa fryzura miała właściwy wygląd! Nałóż na suche włosy puder teksturyzujący, który ułatwi układanie włosów. Następnie rozczesz włosy i zbierz je z boku (wybierz stronę w zależności od swoich preferencji). Wyjmij z włosów dość szeroki kosmyk, a pozostałe upnij w ślicznego, lekko rozmierzwionego, niskiego koka. Zacznij splatać warkocza z pozostawionego kosmyka, zaczynając u nasady włosów na poziomie skroni, a następnie kontynuuj splatanie aż do końcówek. Aby warkocz miał luźną strukturę, nie ściskaj go i nie splataj zbyt mocno przy głowie. Jeżeli wykonałaś wcześniej koka, upnij końcówkę warkocza w środku lub okręć go wokół koka. Jeżeli wcześniej po prostu spięłaś włosy, okręć końcówkę warkocza wokół miejsca spięcia lub wepnij ją we włosy przy użyciu wsuwki. Jeżeli masz ochotę zróżnicować swoją fryzurę, możesz wykonać warkocza typu kłos lub po prostu skręcić kosmyk włosów.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ