Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Detoks dla moich włosów, jak to działa?
Detoks dla moich włosów, jak to działa?
Eksperci

Detoks dla moich włosów, jak to działa?

Dział
Jest już połowa stycznia, a ty wciąż czujesz skutki świąt w twoim organizmie… to normalne! Niestety, twoje włosy nie są wyjątkiem. Ciężko ci powrócić do ich naturalnego stanu w dwa tygodnie po sylwestrze? Odkryj sposoby na uzdrowienie twoich włosów.
 
Tak, obfite posilki i krótkie noce mają wpływ na twoje włosy. "Sprawiają one, że włosy u nasady głowy szybko się przetłuszczają. Ciężko jest mówić o detoksie dla włosów, lepiej używać wyrażenia "regulacja". Jeśli chcesz, by twoje włosy wróciły do "normalnego" stanu, musisz użyć szamponu regulującego. Szampon Control Therapy od Jean Louis David jest idealnym rozwiązaniem dla tego "poświątecznego" zjawiska.
 
Gdy używasz szamponu regulującego, musisz przyjąć inne zasady higieny niż te, podczas świąt. "Zjawisko tłustych włosów zwykle ma miejsce 3 tygodnie po okresie świąt. W tym czasie uprawiaj sport i spożywaj najbardziej zrównoważone posiłki jak tylko jest to możliwe. Dopiero gdy twoje włosy u nasady przetłuszczą się, a końcówki będą wysuszone, wtedy będziesz potrzebować szamponu regulującego".
 
Poza szamponem, możesz zastosować również suplementy diety oraz produkty do pielęgnacji na bazie gliny. "Wybierz suplementy diety, w których znajdują się ziarna pszenicy. Pomyśl także o produktach do pielęgnacji na bazie gliny, ale tylko wtedy, gdy twoje włosy u nasady są tłuste".
 
Nasza rada: Okres świąt wpływa na nasadę włosów, a nie na wszystkie włosy. Dlatego też obserwuj i pielęgnuj tylko i wyłącznie tę ich część. Nie ma sensu żebyś skupiała się na włosach na długości, ani na końcówkach!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ