Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Daszek, wersja 2014
Daszek, wersja 2014
Fryzura

Daszek, wersja 2014

Dział
W sezonie letnim 2014 panuje moda na sportowy styl i odczuć to można także w kwestii fryzur. Są one minimalistyczne, ale za to przepełnione zarówno sportowymi, jak i modnymi akcesoriami. Oto dowód: daszek zdobiony biżuterią XXL z pokazu Marni.
 
Daszek, wersja 2014. Mięło wiele czasu, od kiedy daszek miał za zadanie tylko chronić cię przed słońcem! Dziś, dodatek ten ozdobiony jest biżuterią, co sprawia, że nie będziesz wyglądać jak tenisistka. Daszek nie jest już zarezerwowany tylko i wyłącznie do uprawiania sportu na dworze. Teraz możesz go również założyć, gdy idziesz z koleżankami na zakupy. Dobierz taki model, który pasować będzie do twojego stroju. Dzięki temu będziesz wyglądać elegancko i szykownie.
 
Dla kogo? Dla tych kobiet, które pragną chronić się przed słońcem i zachować przy tym szyk. Mieszaj style i załóż daszek ze świecącymi ozdobami. W sezonie letnim 2014 nie musisz ubierać się skromnie!
 
Jak go nosić? W taki sam sposób, jak na wybiegu. Powinnaś zarysować przedziałek na środku głowy i wyprostować włosy. Jedyny minus: jeśli nosisz daszek na środku czoła, może on pozostawić ślad od opalania. Załóż go raczej na włosy. Po zrobieniu modnej i eleganckiej fryzury, dobierz daszek w kolorze twojego stroju. Najlepszy efekt osiągniesz wtedy, gdy wszystko będzie w jednakowych barwach. Jeśli nie znajdujesz odpowiedniego daszka, zrób go sama według własnych upodobań.
 
© Pixelformula / Pokaz Marni prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ