Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja

Czy wiesz, że... twoje włosy wiele mówią o tobie?

Dział
Tak, twoje włosy wiele mówią o tobie! Odzwierciedlają one twój styl życia oraz estetykę, którą lubisz. Przyjrzyjmy się temu bliżej.
 
Włosy są odzwierciedleniem twojego stanu zdrowia. Jeśli źle się odżywiasz lub masz problemy zdrowotne, będzie to miało wpływ na twoje włosy. Jako że są one nawadniane przez sieć naczyń krwionośnych, potrzebują mikroelementów, witamin i protein, które sprawią, że będą zdrowe. W twoich włosach zapisane jest wszystko, co spożywasz, dlatego też stosowane są one do badań oraz w dziedzinie medycyny sądowej. Przechodzą one również zaburzenia, takie jak starzenie się czy nadmierne zmęczenie... Dlatego też wyrażenie "osiwieć z jakiegoś powodu" nabiera tutaj prawdziwego znaczenia!
 
Włosy są odbiciem twojej osobowości. U większości cywilizacji, włosy są symbolem piękna, kobiecości i uwodzicielstwa. Mogą także być sposobem na wyróżnienie się lub na nabranie pewności siebie. Ważne jest więc, by wybrać kolor oraz fryzurę, które pasować będą do twojego charakteru i w których będziesz się na co dzień dobrze czuć. Co więcej, włosy towarzyszą nam przez całe życie i mogą przedstawiać stan umysłu – zmiana fryzury może być następstwem ważnego wydarzenia, np. miłosnego rozstania lub porodu. Twoje włosy są więc doskonałym sposobem na wyrażenie siebie oraz odbiciem zmian, które przechodzisz.
 
© Fotolia / Selenit
Twoje wlosy wiele mowia o tobie
Twoje wlosy wiele mowia o tobie
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ